Přejít na obsah

911

Členové_50
  • Příspěvky

    3 642
  • Registrace

  • Přítomen

10 sledujících

O uživateli 911

  • Datum narození 2.9.2008

Contact Methods

  • Website URL
    http://
  • ICQ
    0

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha

Návštěvy profilu

14 035 zobrazení profilu

911's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. no cesky to je asi ok, ale ja jsem zvyklej koukat na veci v originale a krom starych filmu a legendarnich ceskych dabingu, me to moc neba.
  2. tvl, ja si platim snad vsechny VOD co jde, tohle uz nedam. 1.serii jsem dal na trial, ale to ted uz nepujde. a vsude cpou zatim jen CZ dabing. tak si asi budu muset pockat a pak si dat Amazpn na mesic. diky kazdopadne
  3. @KFLkde se da stahout ten Reacher v anglictine, ja to cesky nedavam
  4. 911

    HUMOR

    jako Sokrates dobry, jen to malinko kulha...ta informace byla prece uzitecna :))
  5. @KFLtak dik za tip. baccarat rouge 540 je doma. Jeste si hraju s Elysium.
  6. tohle by mohl byt levnejsi konicek nez hodinky koukam
  7. Nedavno jsem na sockach videl neco o parfemech. Vedel jsem, ze jsou i tyhle "niche" parfemy, ale neresil jsem to. No a ted omylem vidim tady @KFL a Baccarat 540. Takze otazka je, da se k tomu nekde cuchnout? Treba v tom Ingredients? Klidne i za poplatek Vubec si nedokazu predstavit jak to muze vonet nebo ty ostatni. Trochu se bojim, ze bych tomu mohl propadnout.
  8. 911

    HUMOR

    Vranik nefungoval, ale kdyz se clovek nevzda, je to stale mozne
  9. Potrebuju poradit. Kocka se rozhodla, ze zacne srat vedle hajzlu, uprostred mistnosti. Nekdy je to kazdej den, nekdy ne. Zachod samozrejme cistime, nic se ji nezmenilo, jidlo ma taky stejny. Chodi tam i chcat, s tim problem nema. Dela to posledni asi 3 nedele. Pripadne, nechcete nekdo pritulnou kocku? 3 roky.
  10. poprosím o nejake vyzkousene tipy na pravnika, nejlepe z Prahy. klidne do DM. diky moc
  11. 911

    HUMOR

    ja bych teda rek, ze to byla uzitecna informace, teda sitem 3 mela projit
  12. Velmi hutny clanek o JB hodinkach. Je to ve spanelstine, ale chrome uz umi celkem obstojne prekladat https://igormo.com/james-bond-relojes/ P.S. nevedel jsem kam to jinam dat.
  13. tak to diky moc. zeptam se na to cestovky, ale zkusim proverit pres "domorodce"
  14. máte někdo zkušenost s Omanem, konkretne Salalah ? chtel bych s detma prosinec/leden. diky
  15. @x591 I kdyz je clovek ockovanej 2 davkou, tak musi pred odletem jeste na test? A deti do 12 let? diky?
×
×
  • Vytvořit...