Přejít na obsah

Jettero

Členové_50
  • Příspěvky

    445
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    u Ostravy

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

Jettero's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Ahoj, rád bych poptal Macbook air s procesorem M1 a nebo případně Pročko (kdyby bylo za dobrou cenu) Popřípadě Macbook Air 2020 s i3 nebo i5, ale to je pouze jako záložní plán. Manželka potřebuje něco do kavárny ke kávičče Nabídky do sz. Děkuji Tom
  2. Vše na jedničku. Peníze cca 20k jsem poslal předem a vše bez problému. Tom
  3. Děkuji za obchod. 1* Vše jak má být.
  4. Díky moc za obchod! Vše na jedničku i s dodáním přímo do práce! díky moc
  5. https://aukro.cz/panske-naramkove-hodinky-breitling-navitimer-6994482957
  6. Obchod proběhl skvěle. Zboží ihned odesláno a je ješte v lepším stavu než jsem si myslel. Ještě jednou děkuji za obchod. Tom
  7. Nenašel jsem vlákno a tak zakládám. Obchod na jedničku. Zboží dokonce předem zaslal ať mohu odzkoušet, kdyby mi náhodou nevyhovovalo. Za mě super. Díky
  8. Obchod proběhl na jefničku s hvězdičkou. Peníze na účtu ihned a komunikace na úrovni. Ještě jednou díky a ať slouží.
  9. Nehodinkový obchod a vše proběhlo na jedničku. Nadstandartní a velmi rychlé doručení. Mohu jen doporučit! Díky
  10. Rychlá platba a super komunikace. Mohu jen doporučit. Díky.
  11. Nehodinkový obchod. Rychlá platba a domluva. Díky moc.
  12. Ahoj, nevim jak jinam to hodit tak to dám sem. Neví někdo co je tohle za punc? Nemůžu to nikde najít.
  13. Co alfa 4c? Sice nema 300 koni ani neni zadny vyznamny zapis do historie sle pokud byste chteli.
  14. Včera jsem koupil Gold of mauritius a vůbec mi to nedeje, ale ta sklenička co byl k tomu je fajn
×
×
  • Vytvořit...