Přejít na obsah

zswolf

Členové_50
  • Příspěvky

    66
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Návštěvy profilu

1 098 zobrazení profilu

zswolf's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

  1. zswolf

    Timex Camper

    A protože se v současnosti vyrábí velmi podobný, quartzový model, prodávám jednu srovnávací fotku.
  2. Rád bych se podělil s novým přírůstkem. Obyčejné mechanické hodinky Timex Camper z počátku 80. let, které nosil třeba MacGyver. Tenhle kousek patřil vojakovi amerických "zelených baretů", z jednotky 5th Special Forces Group. Měl je při výsadku v Panamě a později i na Grenadě. Jak mi sám říkal, chtěl obyčejné levné hodinky, které se dají zničit, nebo ztratit. Na dýnku jsou jeho inicialy, část služebního čísla a pětka, značící jeho jednotku. Jednoduché, ale radost udělaly velikou.
  3. Zajímavé je, že, ty druhé má na pravé ruce.
  4. Perfektní a rychlý obchod, doporučuji!
  5. Sice už se na ruku téměř nedostanou, ale to akrylové sklo nemá chybu...
  6. Pokud dědeček sloužil v československé zahraniční armádě, šlo by zjistit více. Pokud ve slovenské, či německé, tak bohužel ne. Jestli chceš, pošli mi do SZ jméno, příjmení a datum narození dědečka a můžu to prověřit.
  7. Tak do teď jsem si toho nevšiml... hm, díky...
  8. Jedno zátiší s dokompletovanou sadou ...
  9. Dnes na Rios kůži s podložkou...
  10. Ahoj, mám téměř totožný model H704450 a má WR 100m, to by mohla být alternativa. Jinak jsou nádherné a nosím je s občasným vystřídáním za SKX téměř pořád. Tah je k nim hezký zpracovaný a masivní, ale podle mě se k takovým polním hodinkám vůbec nehodí. Nejlépe vypadají na pískovém NATu nebo na hnědé kůži.
  11. zswolf

    Seiko SKX 007/009

    Letní ideál... Ošoupaná aftermarket luneta a kůže...
×
×
  • Vytvořit...