Přejít na obsah

novic

Členové_50
  • Příspěvky

    60
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

5 012 zobrazení profilu

novic's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

  1. Ahoj. Ty Superoceany na gumě vypadají hezky, ale asi bych volil černobílé IWC Aquatimer na tahu.
  2. novic

    Modely

    Mooc užitečný odkaz. Díky jdu to studovat.
  3. Za mně typ A. Vypadá fakt pěkně. Taky o nich už delší dobu přemýšlím, ale zatím jsem nedošel k tomu, že bez nich nemůžu žít.
  4. Malé info pro vážné zájemce. V pátek jsem si je prohlížel u Dušáka. Pan prodávající mi řikal, ať neváham jestli je chci. Tyhle vystavený jsou ještě za dobrou cenu, včera přišlo zboží a ty další už budou o cca 10t. dražší. Jestli je to pravda nebo prodejní strategie to vážně nevim. Ale třeba to někomu pomůže se rozhoupat.
  5. novic

    breitling- servis

    Tak opraveno,vše proběhlo bez problému. V sobotu jsem předal v prodejně,o víkendu servis neběží. V pondělí to předali servisu,tak jak slíbili. Ve středu jsem volal a už to měli opravené. Cena 300 Kč.
  6. Včera kolem půl desáté ráno před hotelem Central, čekající cizinec kontroluje čas na Tag Heuer Monaco v barvách Gulf. Moc pěkný kousek..
  7. Carlos Ruiz Zafón - Andělská hra Včera jsem to dočetl a musím říci, že po delší době opravdu dobrá a zajímavá kniha. Doporučuji. Dneska jsem si půjčil na místní doporučení něco od Terry Pratchett, tak uvidíme..
  8. Děkuji Helexovi za pozitivní ohlas No do kalendáře to asi není, co jsem tak viděl. Ale tvůj návrh mě potěšil.
  9. Možná tyhle dvoje, ale jistý to není nikdy..
  10. Děkuji za info. Ještě jsem se chtěl zeptat, proč je u tohoto modelu korunka na levé straně? Má tady technické provedení nějakou výhodu?
  11. Oprávněná kritika vítaná Děkuji za dobrou radu. Příště přibalím i nějaký ten hadr na otření. Já se hlavně snažil, abych se na hodinkách neodrážel můj ksicht, nebo objektiv. Pro amatéra téměř nadlidský výkon To lesklé pouzdro, je na focení fakt peklo. Však to určitě znáte. Na té jedné fotografii je ten otisk tak pěkně vidět, že by mě podle něj kriminálka MIAMI odhalila do půl hodiny :D Přidávám ještě jednu fotku, kde se hezky leskne B. To mě zase kritici roznesou
  12. Přesně tak, je to Flying B. Koukám, že pán je znalec. Jak jsem slíbil, tady pár foto nejen pro lolohh.
  13. Já taky zíral, když Kamil napsal že ví. Tak třeba ti napoví další foto
  14. A jó, to jsem si ani nevšiml. Děkuji Kamilovi, že mě na to tak hezky upozornil. Psal jsem to trošku podtlakem. Zrovna když jsem začal psát, tak se objevila hláška, že baterie v NTB je vybita.(nabíječka samozřejmě v práci) Tak jsem to tam co nejrychleji naťukal, a ani jsem to po sobě pořádně nečetl. Původně jsem chtěl vložit 6 nebo 7 fotografií, ale nebyl na to čas. A taky jsem chtěl napsat, že nejsem majitelem těchto, ani těch druhých hodinek. Mám je zapůjčené jen na focení. Chtěl jsem si to focení vyzkoušet, poté co jsem tady viděl moc pěkné fotky některých členů. Tolik pro upřesnění. Ještě přidám alespoň ty fotky.
×
×
  • Vytvořit...