Přejít na obsah

raskiscz

Členové_50
  • Příspěvky

    472
  • Registrace

4 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Doma

Návštěvy profilu

4 062 zobrazení profilu

raskiscz's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Takový anketní dotaz. Preferujete Unsanforised nebo Sanforised denim?
  2. Dal jsem do prodejní sekce triko Benzak 220gsm vel. M, kdyby měl někdo zájem. Cílovka je právě zde, tak to sem dávám.
  3. Logicky, je to vyrobené v Číně. Ale chápu, že tohle "muselo" zaznít.
  4. Kůže potřebuje "výživu", neříkám mazat po každém použití, ale sám uvidíš, kdy začně "degradovat". O kůži a botech je vše tady https://www.festovni-veci.cz/informace/clanky
  5. Hele, pokud jsi mluvčím těch skutečných lepších rawdenimáků a já důvod, proč je koncentrace inspirativních příspěvku v téhle skupině takřka nulová, je jednoduché se s tím vypořádat
  6. Jakože raw denim džíny s opaskem jsou v tomhle tématu off-topic? Jsem debil já nebo ty?
  7. Raskis se cítí natěšeně Dnes objednáno - 12.5oz Indigo - Brown denim imported from Okayama, Japan. Zvláštnosti denimu je hnědý útek, který vytváří opravdu jedinečnou výslednou barvu.
  8. Koukám, že je to všude stejné. Jakože... naservírujte mi tady co můžete, protože já jsem líný jako veš si cokoliv sám najít.
  9. Ano, máš ho většího a tím je to vyřešené [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Myslím, že nadešel čas, tohle keckové téma opustit... případně založit téma nové, kde to bude o skutečných botách
  11. Soutěž Denim Makerů https://www.indigoinvitational.com/ Minimálně tam má člověk pohromadě významné výrobce.
  12. Nejstarší dochované džíny pochází z roku 1879. Byly vyrobeny v Amoskeag Denim Mill v New Hampshire, pouhých šest let po svém vynálezu. Měly pouze jednu kapsu vzadu a tři vpředu, včetně té malé, pravděpodobně používané pro kapesní hodinky. Byly nalezeny ve 40. letech v kalifornském stříbrném dole. Vtipné je, že i po všech těch letech vypadají mnohem zachovaleji než kusy, které se dnes běžně nosí. 20. května roku 1873 (datum uznání patentu, kdy vrchní rohy kapes se začaly spojovat nýtky a přidal se také kapsový stehový design), toto datum se dodnes považuje za zrození džín. Již záhy po získání patentu vznikl jeden z nejslavnějších modelů této firmy - Levi's 501 s poklopcem na knoflíky. V roce 1889 založil v Kansasu Američan Harry David Lee další slavnou firmu s džínovým oblečením, která expandovala díky výrobě pracovních kalhot, kombinéz či bund a ve 20. letech přišla s poklopcem na zip. V polovině 40. let se zrodila další slavná značka Wrangler, kterou v začátcích proslavil židovský krejčí polského původu Bernard Lichtenstein, zvaný Rodeo Ben, jenž vylepšoval kalhoty pro kovboje.
  13. V pohodě, já jsem nerudný, sarkastický starý chlap, v podstatě nikdy to nemyslím konfrontačně OK? Jo a Rawd denim přece nemusí a dnes už opravdu není jen o Japonské produkci, nebo to blbě chápu?
×
×
  • Vytvořit...