Přejít na obsah

OldaRiha

Členové
  • Příspěvky

    25
  • Registrace

  • Přítomen

OldaRiha's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Divers sixty five Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. OldaRiha

    Oris Divers Sixty-Five

    Náhodou někdo na prodej řemen v kůži pro verzi 40mm pouzdro? Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Zdravím pánové, setkal jsem se s člověkem, který vlastní níže uvedené hodinky a měl by zájem o jejich ocenění a případný prodej. Chtěl bych se zároveň dotázat na Váš střízlivý odhad ceny a popřípadě, na koho se může majitel obrátit ve věci prodeje?
  4. Zdravím pánové, setkal jsem se s člověkem, který vlastní níže uvedené hodinky a měl by zájem o jejich ocenění a případný prodej. Chtěl bych se zároveň dotázat na Váš střízlivý odhad ceny a popřípadě, na koho se může majitel obrátit ve věci prodeje?
  5. Takže zůstanu u originálního tropicu... škoda
  6. Kde je k mání originální tah na 40mm variantu? Odesláno z mého YOGA Tablet 2-1050F pomocí Tapatalk
  7. Oris divers sixty-five Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Přesně! Až když jsme to odeslal, tak jsem to viděl Hold na stavbě někdy nepomůže ani kýbl vody a 2x týdně úklid...
  9. První automaty [emoji4] Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Konečně vybráno a doma[emoji6] Spokojenost! Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. OldaRiha

    Oris Divers Sixty-Five

    yes, yes, příští týden taky snad již nahodím foto
  12. Potřebuji poradit. Kde bych mohl fyzicky vyzkoušet ORIS Big Crown ProPilot? Snad jsem už vybral ;-) Odesláno z mého YOGA Tablet 2-1050F pomocí Tapatalk
  13. OldaRiha

    Oris Divers Sixty-Five

    Zdravím, tyhle Orisy sleduji už delší dobu ale nejsem si jistý jestli na moje zápěstí průměr 19cm budou sedět. Může někdo nahodit fotku hodinek na větším zápěstí? Na fóru je jeden inzerát za poměrně zajímavou cenu ale na vyzkoušení to mám trochu z ruky. Odesláno z mého YOGA Tablet 2-1050F pomocí Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...