Přejít na obsah

Slavomír

Členové_50
  • Příspěvky

    110
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    seiko, g-schock, citizen, steinhart, orient

Slavomír's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. To si myslím nehrozí, ja som tiež za zlaté Odoslané z Redmi Note 5 pomocou Tapatalku
  2. Viacerý máte na nich ešte tú kovovú ochranu dookola, dokupujete ju samostatne, či to už je súčasťou niektorých?
  3. Ja som svoje AWG-M100A rypol do práčky na 60 stupňov a 1500 ot. žmýkanie äzaujímalo ma čo sa stane) a prežili to v pohode, akurát som musel naprávať ručičky boli posunuté o 10 minút oproti digitálu, ale na to majú funkciu na opravu ručičiek po tvrdom náraze
  4. Ja si ani nemyslím, že ide o výnimku, pretože mám jedny G, ktoré nosím a synchronizujú sa, druhé, ktoré sa ani nemôžu synchronizovať, lebo sú pre USA a po 3/4 roku čo ich mám idú oproti tým synchronizovaným len +6s a tretie mudmany, ktoré sa tiež nesynchronizujú, (nenosím ich tak často a len cez deň , v noci sú na takom mieste, kde nechytajú ten signál) a za 2 mesiace idú asi tak +0,5 s, podľa pípania na celej hodine
  5. Presne túto skúsenosť mám aj ja, tiež mám 5m62 a na plnú kapacitu sa nabili asi za mesiac nosenia a to som ich striedal s inými hodinkami, na začiatku boli vybité,skákali po 2 sekundách. Teraz keď ich zoberiem raz za týždeň na ruku tak majú nabité na 20 sekúnd, čo je 1 až 4 mesiace, ale tak po pol dni je tam zas 30 sekúnd, čo je nad 4 mesiace kapacity Odoslané z Titans2_DG700 pomocou Tapatalku
  6. A traja surodenci Odoslané z Titans2_DG700 pomocou Tapatalku
  7. Môj nový prírastok Odoslané z Titans2_DG700 pomocou Tapatalku
  8. Slavomír

    Pebeho galerie

    Celé toto fórum núti človeka kupovať veci, ktoré človek ani nechce a určite nepotrebuje, ale tie zeleňoury sú aj tak bardzo piekné.
  9. Ja tie kineticy používam pri hocijakej činnosti a nemajú žiadne problémy, takže argumenty mám z prvej ruky.
  10. Mne to tiež príde presne takto, lebo všade, kde sa na tomto fóre pozrieš, tak tí čo tie kineticy nemajú, píšu presne tieto žvásty , že kinetic spája nevýhody quartzu a automatov, ako presne naučenú poučku, ja mám g-soláre, citizeny soláre, kineticy, automaty a spokojný som so všetkými, tie kineticy len prehadzujem čas na letný a zimný a viac sa nemám o čo starať
  11. O tom naťahovaní vo winderi sa mi to moc nezdá, ja som ich tam vopchal tiež a kapacita nabitia klesala, nikdy ich tam nenatiahlo ako automaty
  12. Dík, impulzívne sa mi zdá že aj ja chytám impulz
  13. zaujímavé, čo sú zač a kde si ich kúpil
×
×
  • Vytvořit...