Přejít na obsah

XXXfazerXXX

Členové_50
  • Příspěvky

    1 640
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    K.Vary

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

XXXfazerXXX's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Jako, že bys ji měl furt navliknutou aby se nazabehla....to nejde..musíš vobcas do práce
  2. Další starej vocas...rád tě vidim
  3. Hergot..myslel jsem, že bych je z tebe vytáh ta po čtyřech stovkách měsíčne.....chápej,mám hovno a ty jsi byl vždy lidumil. Nekoupil bys je pro mě zpátky.Co...tak si nebudeš tejden kupovat sváču.
  4. Díky za přivítání.Rád tě vidim,nebo slyšim, nebo čtu. Slyšel jsem,že si eště víc bohatej než jsem tě viděl posledně.Jsi mě dostal jak si smrkal do těch pětiseteurovek. Prej si to tady koupil jako si rákosnící kupujou v akci paštiky. Je to pravda....jestli jo, tak budiž ti přáno.
  5. NĚCO PRO ZASMÁNÍ NA SOBOTU Předem chci napsat, že osobní peníze jsem nějak moc nekontroloval.Tak nějak plus- mínus a na učtech už vubec...internet banking byl v plínkách a já měl přece nejskvělejší ženu pod sluncem.. VÍM,ŽE JSEM KOKOT. Nepište mi to. K věci...Ve čtvrtek jsem si kopil falešný hodinky na e-bay... ANO... STÁLE VÍM, ŽE JSEM KOKOT Zaplatim a přiletí pozitivní feedback.Obchoduji zde skoro dvacet let a tak mám přes čtyři sta zpětných vazeb. Mám v sobě pět piv tak se rozhodnu, že se podívám,jak mě prodávající chválí až doprdele. Pozitivní-444 neutrální-0 negativní-0 Říkám si jak je to pěkný číslo a trošku se čepejřim. Čtu o sobě......skvělej......rychlej.........spolehlivej.......dlouhej 42cm a vohlej nahoru-sorry to tam nebylo. Vidím,že to má i historii nákupu tak se rozhodnu otevřít zpětně stranu asi 51. časově cca 8-10 let zpátky. Koukám pouze na čtyrmístné nákupy,fusekle a jeansy co si kupovala ježibaba mě nezajímají. HA-BRAJTLE Z LONDÝNA. Dmu se pýchou jak dobře jsem koupil a plácám se po hrbu až chlupy padaj na zem. Říkám si-budu muset luxovat. Nu což, kouknu ještě na nějakej svuj nákup hodinek. Co jsem viděl dál, mě překvapilo.Pořád se jedná o jednu stránku feedbacku. 1400 DOLARU-DÁMSKÁ VESTA stříbrná liška velikost s. Vzpomínám si, když v tom ježibaba přišla.Říkám hezký. Vona povídá-falešná čína 80 dolaru -dobrý ne. Říkám si tenkrát -ty kurvy žlutý už falšujou i chlupy. Koukám dál na čtyrmístné položky a už se nečepejřim. TIFFANY NÁRAMEK TIFFANY NÁRAMEK Zhluboka se nadechnu a na pázdno polknu. Otočim na stranu 52. PÁNSKÁ KOŽENA BUNDA KELVIN KLEIN VELIKOST L Dlouhý strnulý ticho. KURVA NIKDY JSEM NEMĚL OD KLAJNA KOŽENICI A UŽ VUBEC JSEM NIKDY NEMĚL VELIKOST L Dál jsem ztratil vodvahu tu číst a šel jsem najít něco k pití..Nic doma nebylo, Tak jsem zustal čumět do blba. To se člověk dozví věci šest let po rozvodu. Já vul celou dobu myslel, že s tim počítačem doma vubec neumí a vono hovno.Jak jde vo nějakou kurvárnu tak se to ty bestie naučí jedna vod druhy tak rychle, že rychlejc se množí jenom filcky na ukrajině. Do prdele s ženskou emancipaci....zkuste to vypustit nahatý do lesa. Zajíce to nechytí..vohen to nerozdělá a za tejden to zdechne hlady. A prej nás nepotřebujou.
  6. Už to není tak hrozný, ale pět let jsem se nedokázal normálně zasmát, přečíst si Chronomag nebo projít se po rodným městě. Nechci se rozepisovat o tom, jaký myšlenky mi letěly hlavou. Dneska ,jenom díky dvoum kámošum, který mě prakticky donutili slézt z kamionu a nastavili mi dobrý podmínky pro podnikání, je v všechno lepší. Odpověd na tvou otázku je ne...byla to jedna velká jízda a neskutečná prdel. Jen bych si udělal čas na školu,třeba dálkově...vzdělání je jediná věc,kterou ti nikdo neukradne. A z technickejch věcí----ani moje máma už nikdy nebude vědět,kde mám založený učty,kolik na nich je a kde je klíč od bezpečnostní schránky.
  7. To já taky....od 88 jsme s otcem jezdili s cirkusem a prodávali buřta. V 90 jsme postavili po šestce pár stánku a zaváželi jsme cigárama kšefty od nás až po Hřensko......krásná doba Negativa----Musel jsem se vykašlat na hokej a školu. Pozitiva-----Měl jsem v 88 za dva dny vyděláno stejně,jako moje máma za měsíc na pozici šéfové stravování v Thermálu. Vozil jsem si prdel v Mercedesu.Sice šel jenom na dva válce,ale byl červenej. Dívky tuto závadu nebyly schopny rozpoznat takže se občas stávalo,že po nás házely rodidlama,že sis připadal jak když jedeš v ježku.
  8. Kozička byla jeden čas dobrý psycho. Mě nejvíc překvapila Zétová...hezká,milá ,vubec né blbá a ten chraplák...měla ale tenkrát Bednáře, tak z toho bylo hovno.
  9. Děkuji všem za vřelé přivítání, ačkoli jsem věděl o hodinkach vždy píču tak stejně Jihlava byla dobrá.
  10. Mrdam honimíry...tri čtvrtě roku jsem tahal kolečka se sutí na stavbě...rád tě slyšim nebo vidim...nevim jak se to na internetu píše nemužu si pomoct, ale na srazech jsem viděl spoustu dobrejch lidí....potom co jsem prožil si nemyslim, že je to tu tak zlý vidim spoustu dobrejch niku
  11. Dobře Milis Vždy jsem se domníval, že ty jsi nejpodcenovanější člen Chronomagu. Po čase museli všichni poznat, že jsi velice inteligentní,nesmělý introvert s mirným sklonem k alkoholizmu. Srdečně tě zdravím. At nezasírám jiný vlákno..mužu se zeptat na momentální stav přítomnosti členu- spiderer dantechno bandikot tada ypo ricous salamio kamil
  12. Pravda,pravda Jen by nám všem ty druhý a třetí kola ulehčila taková maličkost. Jednoduchej display na prdeli,kterej by ukazoval celkovej počet vcucnutejch kusu a konkrétní jména posledních pěti. Myslím,že by se dost záhad vyřešilo. Taková Hanychová by si vrzla jenom s totálně vožralym,kterej by na to neviděl. Nechci, aby to vypadalo,že mám něco proti něžnému pohlaví..to vubec, ale musím připomenout,že v zemi, kterou obdivujeme pro preciznost jejich výrobku získaly volební právo ženy v roce 1971 a dneska,když se tam rozvedeš a nedejbože máš hypotéku staneš se prakticky žebrákem.
  13. Ne ......normálně jsem šel najebanej z hospody a vypadlo mi to z kapsy. Sorry to byl for....díky za přání.
  14. Fnukám tady záměrně. Čekám,že by vás to.... některý zbytečně bohatý parchanty...mohlo dojmout a pujčit mi hodinky-alespon Vomegy. Neberte to vážně,dělám si prdel.Hodinky nepotřebuju,stejně na to nevidim.
×
×
  • Vytvořit...