Přejít na obsah

Berys

Členové_50
  • Příspěvky

    201
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

1 991 zobrazení profilu

Berys's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Připojuji se ke spokojeným kupujícím. Včera objednáno, dnes osobně převzato. Blesková komunikace ze strany Michala, příjemný pokec, ještě k tomu sympaťák.
  2. Nemají mít náhodou nožky pouzdra "plošku" ?
  3. Michala rozhodně doporučuji. Rychlá a věcná komunikace, blesková platba /do druhého dne/, potvrzení převzetí - vše naprosto super a pohodové.
  4. Aleše doporučuji, bezproblémová a věcná domluva, rychlá platba, ohlášení převzetí hodinek = DOPORUČUJI !
  5. Máte pravdu, bylo to tam opravdu asi jen chvilku. Prodejce si zřejmě popletl fotky. To se ale někdy stává, když člověk prodává budíky, hodinky, židle a třeba ještě něco dalšího. Teď už to tam fakt není.
  6. František prodává pěkný BUDÍK . Nebo je něco jinak ?
  7. Máš je pěkný. Při pohledu na ně trochu nostalgie a vzpomínky na dětství . Přesně tyto hodinky jsem dostal když mi bylo 10 roků. Pamatuji si, že už tenkrát stály 510,- Kč.
  8. Nyní nabízené na Antik Prim - MEGA VZÁCNÉ za 3.500,- 1.6.2017 vydraženy na AUKRU za 400,- ....chápu, že každý si může nabízet své zboží za kolik chce, ovšem od fandy zn. Prim prezentujícího se na Antik Primu bych toto nečekal.
  9. Díky, již není třeba, dohledal jsem příslušné vlákno, kde je to uvedeno.
  10. Můžete mi prosím někdo sdělit jaká byla cena těchto hodinek při jejich uvedení na trh. Díky moc.
  11. http://www.prim.cz/cz/produkt/prim-caerus-87580/
  12. Záleží na každým jak to má . Já to mám např. takto: Prim Brusel Prim Elegant s bruselskou dvanáctkou, v krajním případě "skoro Brusel" no a tyto by tedy mohly být taky "tak trochu skoro Brusel", i když ta 12 není to pravé bruselské. a na finále celá rodinka pospolu i zezadu
  13. Jsou pěkné, ale o pravé Brusel se opravdu nejedná, i když je tak paní Ir..a nazývá "vzácné Prim Brusel"
  14. ...nepoznávám Seiko, nebo Orient ?
×
×
  • Vytvořit...