Přejít na obsah

tovaryš

Členové_50
  • Příspěvky

    156
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Olmützer Vorstadt

Návštěvy profilu

1 219 zobrazení profilu

tovaryš's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. ...tento je teda o dost pěknější, jako jsem měl já... muj byl takovej zvláštně baňatej [bral jsem od výrobce z Itálie] ... tenhle k nim sedne dost dobře...
  2. ....s ocelovým shroudem to vypadá tak zvláštně bachratě.. povoluje se to blbě - lepidlo na šroubech je, je tam 1,5 imbus ale hlava šroubu je poměrně měkká a ten šestihran se osmeká... je to tak na dvě, max tři povolení a utažení kdo bude hodně opatrnej... asi by bylo lepší ty šrouby nahradit šroubama s obyč plochou drážkou, kdo to plánuje přehazovat pravidelně...
  3. I já, jakožto maximálně spokojený zákazník děkuji Onyx servisu za opravu a splnění trochu neobvyklého požadavku poskládání ze tří jedny. Perfektní práce, ještě jednou děkuji a ať se daří.
  4. ne. .. ostatní mu tam psali, že to tak je.. a ty moje jsou to samý..
  5. ...ale pořád jsou číslice ostrý.. vypujčím si foto z WUS, kde si na to taky jeden stěžoval... takle nějak to maj nový 5000U..
  6. ..já jsem svejma starýma 5000 jebnul do těhlice při vytahování závlačky tak blbě, že se vyštíplo sklíčko, tak jsem se těšil na nový účka no a výsledkem jsou smíšené pocity...
  7. ..tak kultový status má jen proto, že v hromadě plasťáků se objevila stará dobrá ocel... ale ten modul celkově, ať už v GMW a teď u úček se jim povedl ve všech směrech... to zas jo.. dát do 5000U STN displej, navrch iluminátor a máme dokonalý géčka a hledání je u konce....
  8. na původních GW 5000 to dělalo taky, ale nebylo to tak hrozný [nevybavuju si, že by si někdo ze zdejších majitelů GW 5000 na to stěžoval..] a celkově mi přijde ten displej ostřejší.. samozřejmě na displej GMW nemá ale bylo to použitelný.. ale u účka to teda posrali na celé čáře...
  9. ...nebude.. ten jejich displej je mizérie.. jinak by to byly suprový géčkaale ten displej to kazí... při pohledu zpříma číslice vyblednou a rozostří se, aby byly pěkně ostrý, musí se na hodinky dívat jakoby ze spodního podhledu... je to škoda, protože ten modul je jinak stejnej jako u GMW a to nerovnoměrný podsvícení LEDkou by se dalo překousnout.. ale ten displej...
  10. ...čudlíky se nešroubují, jen jejich zajišťovací objímky.. odjistí se odšroubováním, a čudlik se používá... pokud se pujde do vody, tak se čudliky objímkama zajistí proti náhodnýmu zmáčknutí kdy je větší riziko, že by mohly propustit vodu/vlhko ...
  11. ...deset let určitě..pokud víc, tím líp ale je fakt, že umřít muže kdykoli...
  12. ...to je teda těžký zklamání.. jeden by čekal dlouhou životnost bez nutnosti otevírat je a ony se takle odporoučí... takže další z řady 5000 už teda ne ??
  13. ...tak jste se dočkali ... celokovový géčka se safírem ... https://www.g-central.com/gmw-b5000-titanium-edition/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+g-central+%28G-Central+G-Shock+Blog%29
×
×
  • Vytvořit...