Přejít na obsah

FlashA4

Členové
  • Příspěvky

    18
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Fanoušek značky
    Rolex

Návštěvy profilu

1 183 zobrazení profilu

FlashA4's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Dnes kolem pred polednem manzele s deckem v Hemleys v Praze. Ona 36 Datejust bicolor na Jubilee on podle me eSDecka. Videl jsem jen z boku a pak tah, kdyz jsme odchazeli. Nekdo zdejsi? Pak na Prikopech starsi pani fullgoldy na Presidentu a v Palladiu starsi chlapik s Beckama. Moc se v nich nevyznam. Podle cifrrniku Navitimery ale luneta mi spis prisla na B for Bentley:) Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Krasna fotka a moje dreamwatche! Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Davide, ani nedejcham a Tomak ma pravdu. Chtelo by to jeste cifry. Zmaknes to? Prosim Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Bezpochyby mas pravdu Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. A abys mel stesti na hranicich:) Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Za me taky GMT. Spousta lidi tu nadava na ten lesteny tah. Pravda je, ze je nachylnejsi, ale pro me absolutne famozni. Nemuzu se vynadivat kdyz pod urcitym uhlem hodi odlesk, ze pasek vypada, jakoby ta lestena cast byla cerna. A pak take luneta, ktera jde pod urcitym uhlem zase az do stribrna. Tezko se to popisuje. Az je nasadis, tak to urcite zazijes. A az je budes mit, tak zjistis, ze potrebujes dalsi:) Ja treba ted zjistil, ze nutne potrebuji DJ na Jubilee. Jsem uplne besnej:) Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Siamske dvojce Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Pobavil jsi me ) Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. A jeste ve foliích:) Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. U nas takto. A jsem stastnej, od Vanoc bez nich neda ani ranu. Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Nekupte to... Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Vážení přátelé, Rád bych se Vám též pochlubil a přidal se do Rolex rodiny. Dlouho Vás tu nenápadně pozoruji:) Jirka Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Davide, super:) Jinak moc diky, manzelka mela obrovskou radost! Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. FlashA4

    ROLEX DATEJUST

    Chjo, nevidim fotky.... Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Milda s myvalem v ruce:) Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...