Přejít na obsah

ragu

Členové_50
  • Příspěvky

    2 847
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

O uživateli ragu

  • Datum narození 12.10.1989

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    ragu.chronomag@gmail.com

Návštěvy profilu

9 974 zobrazení profilu

ragu's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Business casual a sandále jsou imo vzájemně vylučujíci se termíny. Nejblíž tomu budou loafers a boat shoes. Tohle spíš ne.
  2. @OndraPod zkus to proprat s chovatelkou, tohle mají obvykle dost vychytaný
  3. @OndraPod vřele doporučuju vyřešit i převisy směrem dovnitř, jinak ti po tom vyšplhají pryč )) Nebo rovnou zasíťovat i vršek
  4. @KFL jedna nevyžádaná - začal bych pátrat po příčině, pokud to není vyloženě chronická záležitost (záněty, chrupavka v prdeli), bude to nejspíš špatnej pohyb, kompenzace něčeho co nefunguje správně.
  5. Chápu jak to myslíš, ale když si přijdeš pro doručení na opasek tak ti taky neřeknu - tohle neber protože beztak za pár let ztloustneš!
  6. https://www.gentlemanstore.cz/boty/boty-139/polobotky/berwick-davis-cerne https://www.gentlemanstore.cz/boty/boty-139/polobotky/berwick-astaire-lakovane-cerne Když si jdeš na chronomag pro doručení na boty do 3k musí ti bejt jasný, že to dopadne podobně jako když chceš doporučit hodinky do 5k a nůž za litr - odcházíš se Seikama za 10, nožem za 3 a do roka máš budget na trojnásobku.
  7. To co popisuješ jsou často symptomy něčeho co děláš špatně - přetěžování, nadváha, špatnej kontakt chodidla se zemí a spousta dalších věcí. Nejsou to automaticky symptomy stárnutí.
  8. Derby s tlustou gumovou podrážkou a širokou špičkou budou ideal k obleku o dvě čísla většímu s kravatou končící těsně pod hrudníkem. Na tyhle akci by to hezky sedělo: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-uz-mi-lasko-neni-dvacet-let-zpivala-bohdalova-na-krtu-zemanovy-knihy-249967
  9. Jdeš s křížkem po funuse, zrovna skončily dny Marianne Jinak za mě, nešetřil bych, noha se ti nezmění a kvalitní boty ti vydrží do konce života. Zkusil bych se kouknout na slevy v Gentleman Store (Berwick), Outlet Barker v POP airport, výprodej v Anthony's (Loake a jejich vlastní značka).
  10. @Moty koukám že Caesar potvrzuje titul nejdražšího pouličního kocoura v okolí desítek kilometrů. Tohle absolutně schvaluju, máme takhle zasíťovanej balkon a okna, takže má kočka volieru z celýho bytu. Kočky navolno do dnešního světa nepatří.
  11. Věk ani IQ v tom nehrají tak důležitou roli. Velká spousta lidí okolo nás má finanční gramotnost horší než dnešní dítě na základce, byli vychovávání v systému tvrdě pracuj, ať máš kde bydlet, dovolená v jugošce a v 55 do důchodu. A hlavně měj něco, co ti můžou sousedi závidět. Moje máma, který nebylo ani 60 a hloupá myslím není, je schopná každej měsíc většinu výplaty utratit za značkový hadry a zbytek měsíce žrát rohlíky. Našetřeno nemá nic, byt vlastní taky ne, lítačku kupuje zásadně po měsíci (za 500) místo roční (za 3650) protože přece nedá tolik peněz naráz. Ale chodí v Gucci tričku s Pinko kabelkou a Tiffany náušnicema, většina z toho za moje prachy - každej rok na Vánoce/Narozeniny a pod. jí dávám možnost užitečnýho dárku typu notebook, ipad, investice, kurz a každej rok přijde s nějakou píčovinou co chce raději, naposled kožená značková bunda a kabát. Rezignoval jsem a smířil se s tím, že ji budu mít do konce života na krku (otec umřel když mi bylo 11 a chlapa nemá už dlouho). Její máma je mimochodem něco podobnýho, nepracuje už tak od 50, její táta každej rok střídal práci, vždycky celkem dobrá pozice dokud se nezjistilo, že nic neumí a letěl. Rodinu si člověk nevybere.
  12. Nekonečná, neb jsem na to zapomněl. Reálně asi 1.5-2 roky.
×
×
  • Vytvořit...