Přejít na obsah

Lukyn77

Členové_50
  • Příspěvky

    1 101
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli Lukyn77

  • Datum narození 22.11.1977

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

7 629 zobrazení profilu

Lukyn77's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Jirko, díky za odpovědi, budu se těšit ...
  2. ahoj, pár dotazů. Neplánuješ vyrazit na některý ze srazů (např. v rámci Redbaru, který pořádá HondzaX ), kde bychom si mohli hodinky osahat ... ? Jaký máš časový horizont "ostré" výroby vč. olejové verze, která jistě bude potřebovat delší testování ?
  3. tak to je tohle ne? nesedí jen datum ... https://www.nejpanskehodinky.cz/prim-elton/prim-sport-i-1968-cerveny-cifernicek/
  4. zkusil bych Sinn 556 I na tahu, Díky, Lukyn
  5. kdyby někdo sháněl zimáka nebo na nenáročný výjezdy, v Alze mají teď 50% slevy na Savy v plném karbonu, např. tohle vč. karbon kol ... https://www.alza.cz/sport/sava-grus-8-0?dq=6526363
  6. když koukám na to dýnko, vybavím si pohádku co vyprávěl doktor Plzák ... o princovi, co měl místo pupíku šroubek, přišla princezna, povolila šroubek a princovi ... tak držím tomuhle projektu palce, ať nedopadne jak ten princ. Mimochodem, k čemu je ten středový Šroubek resp matička ?
  7. Lukyn77

    HANHART

    krásný ... a kdyby byla 39mm verze ...
  8. Ondro, to jako že se to tu nevymyslí je ti asi jasný, na to je to zadání moc specifický ... ale jako studnice nápadů je tady bude moc pěkný
  9. sleduju to s napětím a držím palce ... když koukám na původní specifikaci, něco takového by se mi hodilo
  10. hele malý nejsou ... jen někdy jsou lidi trošku větší, no
  11. když vidím tu fotku, tak (ač jsem se pozitivně rozepsal o Squale) vidím na tvé ruce U50 ... a mít doma dvoje Sinny, proč ne Teď už jen musíš do obchodu a vyzkoušet
  12. ad Squale: - já bych hliníkovou lunetu nebral jako zásadní mínus, bude chytat patinku a šrámy stejně jako pouzdro, což ostatně odpovídá označení hodinek, žádný leštěnky - mám 1521 a hubenější ruku, tvar pouzdra resp nožek je perfektně ergonomický, připadají mi spíše jako 40mm a krásně sedí na ruce
×
×
  • Vytvořit...