Přejít na obsah

Libor_OV

Členové_50
  • Příspěvky

    416
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    PRIM
    IWC
    MONTBLANC
    OMEGA
    ...

Návštěvy profilu

2 556 zobrazení profilu

Libor_OV's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Máte, prosím, někdo pozitivní zkušenost s firmou, která umí zrealizovat základovou desku na RD a působí na Plzeňsku/Přešticku? (Jestli ano, budu rád.) Děkuji.
  2. Má to víc souvislostí: - existuje-li v dostatečné blízkosti bytové novostavby stávající zdroj hluku, který produkuje nadlimitní hlukovou zátěž pro stavbu, musíš zajistit hygienické limity v obytných místnostech novostavby jak akustické, tak minimální výměnu vzduchu v obytných místnostech. (Zjednodušeně - když bys otevřel okno, máš v chráněné místnosti - obytné místnosti - hluk, který překračuje hygienický limit - a musíš najít řešení, jak bez nadměrného hluku vyměnit v těchto místnostech vzduch = nucené větrání. To je legislativa a je na každém uživateli, jak bude tyto prostory užívat - někdo vypne nucené větrání a otevře okno aji přes hluk z venku, někdo využije nucené větrání...) A stejně tak musíš splnit energetické požadavky, které hodnotí PENB (průkaz energetické náročnosti budovy) - dle zvoleného zdroje tepla, kvality obálky...
  3. Nezobecňoval bych a rozlišoval bych dle konkrétních LE. @Dokusan se, předpokládám, nevyjádřil dostatečně důkladně Například běží souběžně dvě LE na PS2. Na nůž žádná. Victorinox X Spyderco mají společného to, že se jedná o nůž. A snad přibude druhá shoda v podobě LE. Dle uskutečněného hlasování budou z většiny rozdílné i cílové skupiny. Nevidím důvod se LE Spyderco nevěnovat
  4. Ahoj všem, s tím spydercem nemám v úmyslu žádný trucpodnik. V hlasování o LE nože mě prehlasovali ti, co chtěli upravit Victorinox. (A ti už ho mají.) Spyderco je oproti "V" jina záležitost. A též nevidím nic na tom, o LE Spyderca zahájit minimálně debatu. V případě, že by @mydlinkaTM byl svolný ke zpracování aji tohoto "kousku", byla by aji tato akce určena k úspěchu. (Velkému.)
  5. Děkuji všem za zkušenosti a nasměrování.
  6. @PetrSefl Ta paní vyslýchala aji nezletilé syny - požádal jsem ji o info k její profesní odbornosti, odmítám nechat vyslýchat syny jenom tak někým, koho stanovil soud. Jsem ostražitý a chápu, že můžu být jako otec oproti matce obecně znevýhodněný, ale... Setkávám se se zásadními chybami ve výkonu práce lidí, kteří ze svojí pozice rozhodujou o osudu a životech mnoha lidí - celých rodin (OSPOD, dětský psycholog apod.). Když pochybím ve výkonu svoji práce, tvrdě za to platím, tady se nic neděje...
  7. Absolvoval jsem jako rodič nezletilých synů pohovor s pracovníci OSPOD, která pro to byla pověřená soudem. Chtěl jsem od pracovnice vědět, co je zač - co studovala a jakou má v oboru praxi. Odpověděla mi, že mi nic takového ze zákona nemusí sdělovat a nesdělí a že na OSPOD může pracovat, protože splňuje požadované minimální vzdělání pro svoji pozici. Máte s tím, prosím, někdo zkušenost? Nechce se mi věřit, že nemám nárok vědět profesní údaje o osobě, která mě a moje syny zpovídá. Děkuji.
  8. Afri, když budeš řadit se spojkou, jde to lehce (Omlouvám se, nedalo mi to.)
  9. @Pačes Upřímně Ti závidím a zároveň blahopřeju.
  10. Děkuji. Pravděpodobně za cenu ztráty záruky jde na každý android telefon nahrát alternativní ROMku - to je cesta, kterou uvažuju jít. Čínský zbude hardware, zbytek bude androidu (guglu) - a to by mělo být o trochu lepší (?)
  11. Ahoj všem, máte někdo zkušenost se Xiaomi 13? Mám MI 8 128GB LTE - začal jsem v lednu čtvrtý rok a budu muset pořídit jiný. Baterie drobně slábne a nefunguje regulace hlasitosti telefonu (zvuků příchozích notifikací apod.). Kromě toho řeším, aby mi fungovalo sdílení dat v průběhu hovorů (měla by to být funkce VoLTE) a pravděpodobně to půjde jenom s telefonem od příslušného operátora - u mě konkrétně t-mobile, tento operátor ale Xiaomi 13 8/256GB před několika dny vyprodal Než jsem prostudoval možnosti trhu - chci kompaktní telefon s aspoň rozumnou výdrží a nejsem "jabkař". (S23 má nedostatečnou kapacitu baterie. ) A rád bych se dostal pod 20 tKč (Doteď jsem nikdy nebyl výš než 9 ) Předem děkuji za postřehy a případná doporučení.
  12. Naprostý souhlas!!! (U nas borec jak cyp.)
×
×
  • Vytvořit...