Přejít na obsah

Pendacz

Členové
  • Příspěvky

    4
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

410 zobrazení profilu

Pendacz's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Tak hodinky vybrány a objednány, nevím jak to tu funguje s ukončením diskuze, ale asi můžete zamčít nebo co s tím děláte :-) Díky
  2. Díky, kdyby měl kdokoliv nějaký nápad na alternativu budu moc rád za sdílení, nemám bohužel tolik času abych mohl pečlivě vybírat, tak bych byl velice rád za další tipy.
  3. Díky za názor :-) Déle mě zaujaly TISSOT CLASSIC DREAM T033.210.16.111.00. Nějaký další názor?
  4. Ahojte, co se týče hodinek nejsem žádný expert, proto se obracím na Vás :-) Rád bych koupil přítelkyni na narozeniny hodinky, vyloženě jako módní doplněk. Co se týče její představy měly by být s kulatým ciferníkem, koženým páskem a bílé nebo hnědé barvy. Nějaké pěkně elegantní. Co se týče mě tak vzhledově se dají najít pěkné kousky, ale zase bych nerad koupil nějaké šmejdy. Asi nejvíce mě zaujaly Seiko SNDY42P2, vzhledově jsou podle mě velmi pěkné, ale nevím jestli je adekvátní cena ke kvalitě, proto bych ocenil jakékoliv rady od někoho kdo se trochu vyzná. V případě že víte o nějaké alternativně, co by vypadaly podobně a byly by kvalitní, budu rád když se podělíte. Cenu bych si představoval kolem 5000,-. Hodinky budou sloužit vyloženě jako módní doplněk, takže by stačily pěkné, cenově třeba i za 1000,-, ale jak jsem již zmínil, nerad bych koupil šmejdy. Díky za jakékoliv odpovědi.
×
×
  • Vytvořit...