Přejít na obsah

jakham

Členové_50
  • Příspěvky

    62
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli jakham

  • Datum narození 3.5.1989

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Náchod
  • Fanoušek značky
    Omega, Leica, Vespa :-)

Návštěvy profilu

1 216 zobrazení profilu

jakham's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

  1. jakham

    Seiko Legenda - Želvy

    Ahojte, chystám se pořídit jako letní doplněk želvy.. řekněte mi, má smysl řešit ze zahraničí verzi J? Pročetl jsem toho na netu hromadu a jsem tak 50/50. Zaujaly hlavně SPR777 a ty nové šedé.
  2. jakham

    Kde koupit seika

    Paráda, díky moc!
  3. jakham

    Kde koupit seika

    Prosím o radu... Hledám kde na internetu koupit SKX007J + černé/šedé želvy "J", poradáte kde koupit kromě creationwatches? Díky
  4. Mám podobnou zkušenost z tohoto roku... Jistá banka se snažila vnutit středně dlouhodobý fond mé prababičce které je 91let... :-D
  5. Stejně jsou Moonwatche top... Oni snad na úplně všem vypadají parádně.
  6. jakham

    Seiko Sumo

    Vybírám si něco "levnějšího" místo Omeg, a Seika všude jen a jen chválí... kluci který přesně to máte? Vůbec ty od Svatoslava jsou supr!
  7. Dnes nás (mě a ženu) velmi potěšila nabídka hlídání dcery - poprvé od narození... Místo romantiky jsme oba 2 hodiny po obědě spali :-D
  8. Dlouhá léta mi slouží Hanwagy Alasky. Ale po koupi v minulém týdnu Scarpa Cyrus zkusím další trekovky od Scarpy (myslím že Ladakh).
  9. Je to stejná katagorie jako u Ricohu GR... Oba jsou super, GR je asi o něoc málo lepší v ovládání, ale Fuji u mě už pár let vede v přímým výstupu bez nutnosti úprav (+jeho simulace filmů).
  10. Wau, asi jsem se zamiloval... http://www.bikepacking.com/news/2019-marin-four-corners-elite/
  11. Ahoj, konečně něco kde mohu zúročit zkušenosti.. X10 je od Fuji hodně stará, od Fuji koukni na bazarovou X70 - je perfektní. Ale pokud trváš z těchto dvou tak určitě ten Soňák.
  12. Většinou i pouhé dopnutí je považováno za úspěch :-)
×
×
  • Vytvořit...