Přejít na obsah

zdr

Členové
  • Příspěvky

    1
  • Registrace

  • Přítomen

7 sledujících

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

9 438 zobrazení profilu

zdr's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Up a nova cena 750 Eur. Mozna vymena aj za hodinky. Ak mate nejake cenove narvhy kludne napiste mozno sa dohodneme.
  2. Predan minimalne pouzivany Canon M6 mk2 s prislusenstvom. Fotoaparat je v stave noveho zariadenie pouzity 2 krat nafotenych do 500 fotografii. Sucastou predaje je aj vsetko prisusenstvo na fotkach (objektiv, mikrofon, rig a puzdro). V pripade rychleho predaja pridam aj setovy objektyv Canon EF-M 15-45mm 3.5-6.3 IS STM. Moznost osobneho odberu a vyskusania v Bratislave a jej okoli. Viem poslat aj postou/packetou postovne v cene. Cena: 790 Eur Fotky v plnom rozliseni: https://photos.app.goo.gl/CuUT5QNoMkWkKZMs6 Dakujem chronomagu za priestor.
  3. tak tak gasiku na zivo su este lepsie
  4. zdr

    Zraz Bratislava

    Chalani dajme to az po 20tom niekedy nech mozem dojist aj ja dovtedy som v US ;(
  5. je to presne ako pises 52. No na tej gume vyzeraju este lespie dnes som ju objednal
  6. To hej ale som snim dohodnuty hned ako bude ten all black tak mi pise a berieme
  7. Tak dnes mi dosiel od hodinara tento ******* Seiko Sumo S rucickamy a dialom s MM300 a ina luneta neviem ale nejak lepsie vyzeraju z mojho pohladu ako original ). Je to z mobilu fotene takze nic moc ale cez vikend tomu venujem nejaky cas a nafotim lepsie
  8. No mne sa to prejavuje len v Chrome vo Firefoxe to ide tiez ma to stve
  9. Tak aby nebol jakubisko dnes sam tak som tiez vytiahol TT DJ1 i ked novsieho surodenca
×
×
  • Vytvořit...