Přejít na obsah

Tristan123

Členové
  • Příspěvky

    25
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

951 zobrazení profilu

Tristan123's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Su sice stare, ale patria do rodiny.
  2. Hodinky moc nie je vidiet ale foto je celkom zaujimave
  3. Rad by som toho dal viac ale Uz som to dal opravit. Niebola to draha zalezitost. Stale mam rad tie hodinky tak som to hned do dvoch dni dal opravit a nosim ich dalej.
  4. Pozeral som popis a je tam etylalkohol. Ono to nepoleptalo celu plochu sklicka len po obvode kde sa to dotyka puzdra. Ako je mi to v podstate jedno , aj tak som ho chcel vymenit ale celkom mato prekvapilo. Ani to nevyzera byt poleptane skor ako keby sa v tom spoji rozpadlo.
  5. Dnes som siel dlhsiu cestu vlakom tak som rozprasovadlom nastriekal dezinfekciu na ruky a trochu aj na hodinky a ta dezinfekcia mi rozleptala sklicko. Neviete niekto z coho to vyrabaju? Necakal som ze dezinfekcny prostriedok z lekarne to rozlepta.
  6. Asi tyzden. Tusim maju sklady v Holandsku. Ale neviem ako to vyzera teraz ked je zmatok ohladom korony.
  7. Co to ma na ruke Tom Hardy, Rolex alebo Omega?
  8. Aj ja som odtial objednaval Seagul 1963 a nemal som s nimi problem. Tusim ani mne neprislo cislo zasielky ale napisal som im email a odpisali ze mi to cislo poslu. Nakoniec to v pohode doslo.
  9. Ja som kupoval tu a nemal som ziaden problem. Do 7 dni mi prisli. https://www.watchunique.com/seagull-1963-original.html
  10. odporucam Dream Theater: Images and Words
×
×
  • Vytvořit...