Přejít na obsah

Mr. Igelit

Členové_50
  • Příspěvky

    511
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    Seiko a podobně

Návštěvy profilu

3 135 zobrazení profilu

Mr. Igelit's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Před časem jsem taky řešil boty (staré se mi po letech v podstatě rozpadly) a zkusil v Decathlonu asi za kilo koupit boty do vody. A zjistil jsem, že mi bohatě stačí - taková moje varianta "skoro naboso" (i když já v tom mám fusekle). Mám ještě Adidas Powerlift, ale upřímně je na dřepy používám jenom proto, že je mám...
  2. Profesionální artové foto na téma "rugby skrz sklenku Ardbeg 10". Dobrota. Odesláno z mého SM-G525F pomocí Tapatalk
  3. Port Charlotte 10 a rugby (na balkon už to dneska není). Moc dobrý, trochu mi to připomíná můj oblíbený Gold Cock Peated (tam je ta sladká složka výraznější).
  4. Jo, už se na ty další dvě těším. Včera jsem to QC ochutnal ještě jednou večer s tím, že jsem si z hlavy vygumoval porovnávání s 10kou a bral to jako jinou whisku. A moc dobrý Upřímně teď nechápu ty srovnávačky "10 vs. QC" na YouTube. Je to jako porovnávat jestli je lepší auto nebo motorka
  5. Čistě vlastní úsudek, já tomu až tak nerozumím, respektive rozlišuju v podstatě na chutná-nechutná. Aby bylo jasno, tak Laphroaig QC je super, ale dost odlišný od 10. Mimochodem nevím, jestli tu někdy někdo zmiňoval Gold Cock Peated - podle mě vynikající. Taková nakouřená hruška za super cenu. Odesláno z mého SM-G525F pomocí Tapatalk
  6. Laphroaig Quarter Cask & Citizen Promaster. Abych byl upřímný, tak docela zklamání. Čekal jsem takovou "zesílenou" desítku (u které mi právě chybělo těch pár procent), ale z toho nemocničního šmaku moc nezůstalo... No nic, další na řadě z právě příchozího balíku bude Ardbeg 10 a Port Charlotte 10. Říkám si, co by se stalo kdybych na tohle fórum nelez. Zůstal bych u Teacher's, quartzových hodinek, kafe z kapsle, švýcaráku... Ani bych nevěděl, že existuje něco lepšího :-) Odesláno z mého SM-G525F pomocí Tapatalk
  7. Teda Lagavulin 8 je taky žrádlo... Vykoupil jsem zásobu v Kauflandu ještě když to bylo za 1255 kaček :-) Odesláno z mého SM-G525F pomocí Tapatalk
  8. Talisker, Promaster, Kindle. Nechápu, jak mi tyhle tři cenově dostupné požitky mohly až dosud unikat... Odesláno z mého SM-G525F pomocí Tapatalk
  9. Já v Holešovicích beru na filtr jejich světle praženou (beru Etiopii a Sonoru, ale upřímně - chutná to dost podobně). Ano, je to obyč komoditní kafe, ale pořád o parník lepší než jiný kafe za tuhle cenu. Pokud v kafi moc nehledáš zajímavé chutě, tak úplně v klidu. Pokud chceš vychutnávat, tak Kofio, Doubleshot apod. Odesláno z mého SM-G525F pomocí Tapatalk
  10. Mě třeba serou lidi, proto cvičím v garáži...
  11. “Odsírám” si covid na zahradě..
  12. Když už je tu vidim, tak se taky přidám. OWG…
  13. Přátelé, zkusim se zeptat zde. Moje OCD mi opět nedá spát. Nevíte náhodou, kde by se nechal dát vyrobit polstr, respektive podložka/opěrka na posilovací lavici na míru? Se svou lavicí jsem spokojený co se týče stability a konstrukce, ale... Ta opěrka se zužuje z nějakých 28 na 24cm nahoře. A já bych potřeboval mít po celé délce šířku 30cm jako má pořádná rovná lavička. Nejsem sice žádné obří hovado a ani nezvedám tuny, ale mám docela velkou kostru a u benche bych potřeboval trochu širší oporu zad. Zkoušel jsem hledat všude možně a nenašel. U nás totiž všichni prodávají/dělají (nechápu proč) polohovatelné lavice užší. Respektive abych byl spravedlivý, tak VAS construct dělá podobnou šířku, ale ta lavička má i v rovném stavu zvednutý podsedák. A ještě jsem narazil na Gregor Gym, který tuhle šířku dělá, ale dávat 20 tisíc za lavici se mi (zatím) úplně nechce.. Tak bych prostě jenom potřeboval někam přinést opěrku ze svojí lavice s tím, že potřebuju vyrobit opěrku stejně dlouhou, stejně tlustou, ale širší. A se závity na stejném místě, abych jí mohl našroubovat na svou lavici (která mi jinak plně vyhovuje).. Samozřejmě by bylo jednodušší (a asi i levnější) si koupit druhou (rovnou) lavici, které většinou 30cm mají, ale zase když už jsem si tolik vyhrál se svojí místností, abych tam měl co nejvíc místa, tak mi to přijde škoda
  14. Člověče, tak to netušim. Napadlo by mě leda zkusit se zeptat někoho, kdo multipressy vyrábí, jestli by to neprodal zvlášť... VAS Construct, KM-posilovaci lavice a podobně...
×
×
  • Vytvořit...