Přejít na obsah

Tonicek68

Členové
  • Příspěvky

    4
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Fanoušek značky
    seiko, orient, edox

Tonicek68's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Proběhl jsem vlákno a nedá mi se nezeptat. V čem je to tak nebezpečné, když hodinky se strojkem 4R36 (seiko) které v danou chvíli již neběží zvednu z místa kam jsem je položil. V tu chvíli jak je zvednu tak se hodinky rozejdou. Nastavím čas a nasadím na ruku a jdu. Přes den se dotáhnou do plna, tak že po odložení běží těch 40 hodin. V čem je nebezpečí když ty hodinky nenatáhu přes korunku? Mohu je tímto způsobem nějak poškodit? Díky T.
  2. Ahoj, Jak jsem psal tak jedině ty glashutte. Kde byste mě doporučili prave ten servis vyčištění, promazani strojků? Kromě pana Rydla kam sem chodil vždy a to jsem nevěděl o chronomagu ani o tom ze je pan Rýdl zde taková legenda. Díky za tipy
  3. Zdravím ve spolek, Pomůžete mě s přesnější identifikaci hodinek po dědovi? Má cenu je nechat nějak spravovat? Ty glashutte automaty funguji, ale potřebovali by predestinaci a nové sklo (toto je praskle). Mate kromě pana Rydla nějaké doporučení na hodináře který by se toho zhostil? Vydělat na tom nechci ale rad bych na dědu měl hezkou vzpomínku. Předem děkuji.
  4. Ahoj všem milovníkům hodinek a všeho co k tomu patří, na forum jsem dorazil skrze výběr mých prvních automatů. Popravdě jsem nejprve chtěl zakoupit Wenger sea force, avšak kolega v práci mě vnuknul myšlenku, že když nové hodinky, tak jedině automatické. Tak jsem začal pátrat a mé oko nejprve objednalo japoský Orient Curator s černým cifrem jako klasiku ke košili či obleku. Libí se mi jejich decentní design a jednoduchost. Stále jsem ale zůstal neuspokojen co se týče diverek. Tak jsem hledal dále a když jsem narazil na nové želvy od Seika, tak bylo vymalováno. Varianta černo zlatá - láska na první pohled a dnes už je mám na zápěstí a jsem více než spokojen. Nyní už jen řeším jestli pořídt na želvy Mesh a nebo jestli je nechat na originálním ocelovém tahu. Uvidíme jak se bude situace vyvíjet dále, ale odhaduji, že to rozhodně nejsou poslední automatické hodinky, které budou obepínat mé zápěstí. Tímto zdravím a přeji hezký den.
×
×
  • Vytvořit...