Přejít na obsah

akai

Členové_50
  • Příspěvky

    1 219
  • Registrace

1 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    0sʇɹɐʌɐ¡¡¡ >>> ...tímto směrem, 200 kilometrů odtud, je Vídeň.
  • Fanoušek značky
    Citizen

Návštěvy profilu

1 998 zobrazení profilu

akai's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Na japan nakupnim portale videt v popisu a nahledu cestinu je naprosto bezne)) Pridam "nevidane a velmi vzacne Casio " )) -ebay... -ale neni to spatne to klidne mhl nekdo vydat pod svym...
  2. Podklad je dobry tip, jeste bych zkusil jinou polarizacni folii (vetsi kus) a natacet do co nejvetsi citelnosti a v tom natoceni strihnout. Ty folie s aliku na pda atp. jsme tu nekde v minulosti davali.
  3. Tak to k AQ-11 [301] , velmi zridka se objevi(zde poprve?) gratuluju ! -jedny trochu jine AQ-20 [301] plast Pak zde AQ-101 [302] a AQ-10 [300] . Jeste jsou asi AQ-102 [302] kov , nasel jsem jen viz. ↓↓↓ Myslel jsem, ze v tom maj jakys system, no jak vidno dle tveho oznaceni tak jestli dvoj nebo troj mistne znaceni asi jedno (plast vs kov).
  4. Fajn kup -to potesi, taky blahopreji. A pokud bys to myslel s tim lestenim nejak vazneji tak timto by to melo jit.
  5. Trochu jsme to uz pred casem natukli zde... Nejak vic jsem se tomu nevenoval(asi to ani nema cenu) a obcas se anomalie opakuji.
  6. Todle je vic nez jen zajimavej kousek -tohle by zaslouzilo rozepsat vice tak treba aspon a zde... Velka gratulace.
  7. Super, pekne sis pohral a korunovano uspechem o to cennejsi. Gratuluji.
  8. Ta rada Sa-xx se plusminus trosku natukla zde...
  9. To tedy nevim -nemeril jsem... Ja mel za to, ze druhe cislo oznacuje provedeni pouzdra . Taky podeziram nektere prodejce co toho prodavaj vice, ze treba omylem prohodi.
  10. Je tak, ma to svuj vyznam. Az v pozdejsich verzich to sidili, a uz tam vyrez a vlozka neni. Dvojcatka moc pekne a oprava(vymena) uz je tedy slozitejsi. -a napravuji jak jsem slibil... Nasel jsem takto, a dve hodiny jsem si hral s jednemi u kterych chybi plastovy distancni krouzek na dynku ktery zajistuje zacvaknuti. Neslo nic, gumove O krouzky ruznych prumeru a tloustek(0,5-0,6-0,7), sirsi nit, zkusil jsem vlozit i plastovy prouzek nic a nic nic. 2hod ztrata, tak jsem to uz nevydrzel a zajistil bodove sekundakem viz cervena znacka... Proc jsou vsechny A939 znacene 5010 a jen jedny 5019 netusim - kdyz to jsou v podstate tri verze.
  11. To je fakt. Zkusim pohledat - napravit. A taky@bleriot11
×
×
  • Vytvořit...