Přejít na obsah

carpaccio

Členové_50
  • Příspěvky

    1 318
  • Registrace

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha

Návštěvy profilu

19 340 zobrazení profilu

carpaccio's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Zdravím vespolek. Marně sháním pro Ježíška tu limitovanou edici české hry Last Train Home. Všude se zdá být vyprodaná, nabízí ji jen pár scalperů za úplně nesmyslné ceny. (Nemám nic proti přirážce, ale přirážka 300 % mi přijde úchylná.) Je mi jasné, že se jí tu nejspíš nikdo zbavit chtít nebude, ale kdyby náhodou ano, vězte, že byste tím vykouzlili o jeden vánoční úsměv navíc - a rozhodně neskončí u překupníka, ale u nadšence, který si ji bude hýčkat. A cena? Tak nová stála tuším litr, tak nabízím dva tisíce korun. Případné nemravné návrhy prosím do SZ. Díky za pozornost, c.
  2. Poslední sleva. 17.777,- Kč za epesní hodinky s nádherným plastickým číselníkem, který na slunci dělá divy. Jestli si ani za ni nenajdou nového páníčka, půjdou bydlet na dno trezoru.
  3. Jo, co jsem zapomněl... Pokud dojde k nějakýmu náznaku vrčení nebo něco... Proto jsi mezi nima... Okamžitě na to reagovat jako na vyhlášení války. "Na koho teď aktuálně vrčíš, frajere?" Starej nevrloch rychle pochopí, že páníčkovým směrem je vrčet neradno... A čas obrousí hrany i na toho šmejda, co se za páníčkem schovává. Snad jsem to napsal srozumitelně.
  4. Jestli můžu poradit, tak mně se na tohle osvědčily společný procházky. Když pes maká, nemá čas přemejšlet nad píčovinama. Takže novej k levý noze, starej snese výjimečně chodit u pravý... A pěkně pochod smrti s občasnejma pořadovejma... Na konci procházky, kdy Ty necejtíš nohy, maj' většinou svejch starostí dost a na nějaký zabíjení spoluputovníka nejsou moc myšlenky... Z tohohle když uděláš rituál, tak se Ti pak po prochajdě poskládaj' do pelechů... A ty bych cíleně postupně pomalu přibližoval... Až po pár dnech frajeři usnou bok po boku. A já dlouhodobě tvrdím, že první společná noc řeší všechny tyhle excesy. Každopádně držím palce a přeju hromadu srandy se soudruhem přírůstkem.
  5. Jestli se s tímhle ksichtíkem rozvedeš, seš nelida!
  6. No nic, tak popojedeme a usnadníme to váhavcům. Nová cena: 19.999,- Kč
  7. Rychlej a spolehlivej sympaťák. Doporučil bych ho na 100 %, ale dorazil na obchod bez hodinek. To se nevodpouští. Na druhou stranu, já dorazil se smartwatchema. Takže můžu bejt rád, že na mě neplivnul. Každopádně moc příjemnej chasník. Doufám, že příště zvolíme místo vhodné k delšímu pokecu.
  8. Zdravím vespolek. Dovoluji se veleváženému osazenstvu nabídnout hodně zajímavý entry-level kousek švýcarské hodinařiny, Armand Nicolet JH9. Hodinky jsou ve výborném stavu, na kovovém náramku lze najít kancldajvingové šrámy, ale nic hrozného. Balení je kompletní, vč. origo tahu v plné délce a origo koženého pásku se signovanou sponou, všech krabic a dokladů. Na papírech není vyplněné datum. Cena je nejlepší na světě, tedy 22.222,- Kč. Významně preferuji osobní předání v Praze, s poštou mám ty nejhorší zkušenosti. Není problém se potkat v centru nad kávou na nezávaznou prohlídku. Rezervace nedělám - kdo dřív přijde, ten dřív tiká. Děkuji za pozornost. c.
  9. Nedovedu posoudit, jinou jsem nikdy neměl, vážil jsem se předtím na váze za pětibábu z Ikey. Takže komparaci můžeš provést jedině tak, že se ke mně přijdeš zvážit.
  10. Já mám tuhle - a musím říct, že jsem spokojenej. Samozřejmě, některá data je nutné brát s rezervou. Třeba to složení těla je trochu věštění z kávový sedliny. Ale komfort aplikace, 6svodové EKG a schopnost měřit třeba zdraví nervovejch zakončení v nohou (detekce neuropatie) jsou podle mě na topu. Můžu srdečně doporučit. A jinak platí, co tu psal kolega - je dobré nepoužívat váhu jako indikátor momentálního stavu, ale spíš si udělat z vážení každodenní rituál (s ohledem na EKG nedoporučuju měření "hned po probuzení", kdy je srdeční činnost zvýšená, ale spíš něco jako "ráno vstanu, dojdu se vyčůrat, vypiju sklenici vody, zvážím se") a sledovat trendy v čase. Protože i tam, kde jsou nominální naměřené hodnoty třeba lehce nepřesné, Ti napoví změna trendu v čase...
  11. Oukej. Jsem ouchylnej, nehodnej členství v lidstvu, špatnej člověk... Ale zaslintal jsem. #guiltypleasure
×
×
  • Vytvořit...