Přejít na obsah

Aetas

Členové_50
  • Příspěvky

    124
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Fanoušek značky
    Sinn

Návštěvy profilu

764 zobrazení profilu

Aetas's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Aetas

    Sraz Chronomagu - Olomouc

    Koukám pánové, že jste si to užili. [emoji106] Zdravím ze špitálu. Fotografům díky za fotky, připomněl jsem si některé známé ksichty, ale tak sotva půlku, většina pro mě neznámá, takže lituju, že mi to nevyšlo a nepoznal jsem tak nové tikaře. Věřím, že příště ..
  2. Aetas

    Sraz Chronomagu - Olomouc

    Rád bych se, přátelé, přidal, bohužel vážné rodinné důvody mi to nedovolují. Nicméně místo jste vymysleli dobré, takže podmínky jsou, a vy si to sqělé uděláte. Užijte si to! Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Aetas

    Sraz Chronomagu - Olomouc

    Pánové, pokud diskutujeme jízdárnu na Lazcích, tak tam bude jejich největší akce, svěťák. Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Precti si “Proc spime” od Melvila, kde je jasne popsano, jaky a proc ma alkohol ucinek na KVALITU spanku. U me ovlivnuje nejen kvalitu, po piti vytuhnu, probudim se uprostred noci a pak nezaberu. Po knize jsem vydedukoval, ze nejlepsi jsou akce kde kalis od rana, v 5 to zabalis, do vecera se srovnas (a jeste si uzijes opicky) a pak spat. Funguje mi to :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. S Eskimakem souhlasim temer ve vsem. Jen si porad myslim, private cloud JE blabol. Tim nemyslim, ze za tim terminem nic neni, ale ze je uplne zbytecny. Popisuje reseni, ktera existovala jeste pred tim, nez se kdekdo zacal cloudem chlubit. Vnimam to tak, ze ten termin vznikl, aby nekteri zakaznici nesmutnili, ze nejedou na vlne. “Ale Vy uz cloud mate, a to dokonce privatni …” Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Souhlasim tady spis s temi, co v tom vidi jen marketingove kecy. Cloud obecne nema zadny benefit, ktery by jakkoli mohl byt zajimavy pro zakazniky. Je to o nakladovosti, kdyz na neco nemas, nebo si to nechces ( nebo neumis )delat sam. Private cloud je take marketingovy blabol, ja bych to cloudem nenazval. Vlastne nevim, zdali je to zajimava informace, bud se objevi ustav, ktery to neumi delat, nebo nema prachy (oboji?) nebo fintech, coz vnimam jen jako doplnek na probuzeni hlavnich hracu… Btw jsem zvedavy kdy prijde kolaps nejakeho z cloudu …. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Aetas

    Sraz Chronomagu - Olomouc

    Tak na 23. se budu muset omluvit. To jeste se svou sesroubovanou nohou nebudu schopen presunu. Uzijte si to Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Taky gratuluji, nechci se ovsem mylit, Jardo, ale pri tom tempu se to musi vycerpat a zvolnis. I kdyz Ti preji opak Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Aetas

    Sraz Chronomagu - Olomouc

    Sqele, diky. Taky jsem mel problem se spojit, kdyz jsem potreboval resit neco prez hospodu. Pivovar naopak funguje bez problemu Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Aetas

    Sraz Chronomagu - Olomouc

    Uz je prodany. Nezbyde nam, mez drobny uvalit za hodinky Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Aetas

    Sraz Chronomagu - Olomouc

    pátek 25.6. sraz Olmík nebo Chomoutov: Kostra Dokusan shewcza IWCmann ABCDE Aetas
  12. Tak moje zena je uplne stejna. A posledni dobou me kvuli pergole dost skrtila a pry na leto musi byt, any bylo stesti doma. Ale na tohle se ted necitim a nestiham, takze jsem dnes zacal shanet jine sikuly ... Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. @Akam Ty Tissotky fakt dobry, jen foto je zrcadlove Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Tak ja jsem na tom uplne stejne. Dal jsem to !!! , ale proto, ze je blby rok. S covidem v prubehu, a zaroven bez jarnich prazdnin, to nebyla zas az tak challenge. Jeste dlouho me po covidu drazdilo ke kasli i obycejne kafe, tak me ani nepadlo pit alkohol. Tak me napadlo, ze bych to protahnul do Velikonoc, aby to byla skutecne vyzva, no ale to neklapne. Uz mam druhe pivo .. Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...