Přejít na obsah

T-Diesel

Členové
  • Příspěvky

    15
  • Registrace

  • Přítomen

T-Diesel's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. aha, uz rozumim kdepak, hledam fakt hodinky, neco ke kosili/obleku do prace takze nejake jeans styl fakt ne-e
  2. modniho soucast meho nicku? toto asi nerozlustim, jsem v tomto svete furt jen novacek... ja mam bohuzel omezeny rozpocet (6 tis) a male zapesti takze i z techto duvodu holt rezignuju na znamou znacku a vezmu asi neco, co se mi bude libit okem.
  3. Ahoj, uz delsi dobu vybiram hodinky a uz neco proste "musim" poridit z fotek z netu si sice neco vyberu ale presto na ruce to vypada vsechno asi jinak poradite, kde v brne je solidni obchod, zlatnictvi nebo hodinarstvi, kde by meli nejaky sirsi sortiment? asi uz nebudu spekulovat jestli to nebo ono, vzhledem k mym omezenym financim to dopadne asi tak, ze se budu rozhodovat podle designu - prijdu, zkusim, kdyz se mi to bude libit tak to vezmu a bude klid. Neco lepsiho poridim pak pozdejc takze - kam se vydat? diky
  4. covece, toto me nejak nezaujalo, davam prednost radeji kozenemu remenu. nejake zachovale kdy nebude poznat opotrebeni samozrejme taky zkousnu
  5. kurna takove klienty bych potreboval, nechces si koupit jeste jedno??? no ale asi na tom neco bude, bohuzel v mem okoli, kde davaji lisky dobrou noc, se prodavaji akorat tak casia anebo china. Takze asi nezbude nez si udelat vylet do civilizace, vyprdnu se na znacky a poucky a fakt veznu neco, co me trefi do oka.
  6. No, uplynul zase nejaky cas a presto, ze jsem stravil hodiny (v souctu uz mozna dny) prolezanim vsech moznych stranek, diskuzi, eshopu apod., vysledek lautr zadny. Lidsky receno, mam v tom stale jen vetsi bordel... bohuzel hodinky bych uz potreboval (rozumej chtel), a taky mam na to uz pripraveny obnos a nerad bych to rozfofroval za neco jineho, dovoluji si malinko upravit svuj puvodni dotaz a jeste jednou poprosim zde pritomne osazenstvo o radu a pomoc. Tudiz, vyhlasuji vyberove rizeni na casomerne zarizeni, ktere by melo splnovat nasledujici: - klasicky vzhled - ne digi (melo by byt noseno ke kosili a slusnejsim hadram, semtam oblek) - mensi provedeni (zapesti 16 cm) - pruhled dynkem na strojek je velke plus, ovsem ne nutnost - cena cca 5 tis (at mam nejaky limit pro navyseni, max of max 7 tis, vic si v soucasne dobe fakt nemuzu dovolit) existuje v techto kriteriich neco jieho nez seiko? Nebo je to tak omezujici vyber, ze budu muset na nektere ze svyh pozadavku rezignovat? Diky vsem za ochotu a tipy! PS: rubriku bazar sleduju vicemene pravidelne a nic vhodneho pro moji koncetinu se nevyskytuje PS2: ty tissoty PRC 200 si nechavam jako jednu z variant. Furt mi este strasi v hlave neco od junkers/zeppelin.
  7. z junkersu se mi libi i tyto ale ty tissoty vypadaji taky dobre, diky za tip!
  8. Jasne, souhlas, zatracovat neco kvuli tomu ze lezi na druhe polokouli nebudu reknu to jinak - zatim jsem nenasel zadne seika, ktere by me vylozene chytli za srdce. Je taky fakt, ze vybiram pouze ocima z fotek na webu, ve skutecnosti to vse muze vypadat odlisne co me rano zaujalo bylo toto: a jeste ale to asi nejsou vylozene oblekovky, navic maji 40 mm a jsou vysoke, to by na moji malou koncetinu bylo asi priveĺa :-(
  9. Panove vsem vrele dekuji, doufam ze diskuze bude pokracovat, vstoupim sem jen drobnou poznamkou: Seiko - nic proti teto znacce, ale me to nejak nejde pod nos... hodinky jsou vicemene emocni zalezitost a toto je mi takrikajic proti srsti... Jeste jednou opakuji - dekuji za tipy, ale me srdce bije spise pro stary svetadil a zejmena pro nase zapadni sousedy asi mam dost obtizne splnitelne pozadavky a moc si vazim vasi ochoty poradit!
  10. zdarec, nejsem stabilnim prispevatelem ale o to vice pravidelnym ctenarem tohoto fora ;-) Dovoluji si proto oslovit zdejsi ctene publikum s dotazem, se kterym me doufam nevyhodite... vybiram hodinky uz asi rok, nakup jsem odkladal k prilezitosti vyznacneho bodu v mem zivote, chtel jsem si poridit neco lepsiho... no bohuzel vzhledem k okolnostem nejsem schopen dat vic nez 6-7 tisic, coz me docela mrzi :-( presto vsechno - myslite si, ze by bylo mozne za tuto cenu sehnat nejake "oblekovky", ktere by byly ale necim trosku zvlastni? Ja beru hodinky jako jeden z mala sperku, ktery muze chlap nosit a cim se muze trosku odlisit a rad bych toho vyuzil. Bohuzel u me jsou limitujici faktory cena a subtilnejsi postava - obvod zapesti slabych 16 cm, proto nemuzu mit zadne velke budiky... :-( Meli byste nejaky tip nebo tady sklidim jen vysmech a nasmerujete me s takovym dotazem do souhyzdi temneho? Diky vsem za prispevky!
  11. no ja vam nevim... toto uz neni to co hledam, presto diky za tip. problem asi bude s finalnim vyberem, nez obehnu vsecky vytipovane kusy tak objedu pul evropy
  12. ovsem ted uz par minut hledim na tuto krasu a slintam... bohuzel je to mimo moje moznosti, co se tyce veilkosti i penez, zkusim pohledat jeste jinou alternativu v obdobnem provedeni... Nevim ani co me na tom zaujalo, snad ty rimske cislice nebo co.. no proste krasa
  13. no vidis, a ja myslel, ze jsou plus minus obdobne zatim vybiram jen podle dyzajnu, rad bych si udelal aspon maly prehled predtim, nez vypadnu do prodejny a neco zaplatim... abych se pak nemlatil do hlavy ze jsem mohl mit neco jineho vhodnejsiho nebo ze jsem si poridil sunt korejsky levny.
  14. Ahoj, jsem tady uplne cerstvy prirustek. Behem dne jsem docela poctive prochazel forum, ovsem nenarazil jsem na odpoved, jakou bych potreboval: bohuzel jsem moc nenarostl a moje fyzicke parametry se blizi spise komaru po nemoci nez typickemu prislusniku muzskeho plemena a vyber hodinek mam dost znesnadneny - proste na moji malou ruku jsou vsechny moc velke. Obvod zapesti v mistech, kde predpokladam budu hodinky nosit, je dle tri mereni cca 16 cm, coz je spise koncetina vetsiho ditete :-) Jelikoz nepredpokladam v brzke dobe nejake zlepseni, rad bych pozadal zkusenejsi o radu. Moje predstavy: - jednoduche, spise konzervativni - mechanicky strojek - preferuji nemeckou nebo japonskou produkci - cena pokud mozno do 10 tis Z toho, co jsem behem dneska prolezl tak by se mi libily asi nejvice tyto: 1) Archimede Pilot 2) Alba Riki Watanabe ovsem mam obavu, ze i tyto budou pro me moooc velke :-( Co si o tom myslite? Je tady snad nekdo s podobnym "problemem"? ;-) Diky vsem za tipy a rady!
×
×
  • Vytvořit...