Přejít na obsah

HonzaSt

Členové
  • Příspěvky

    20
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    Seiko, RLX, Prim, Longines

Návštěvy profilu

828 zobrazení profilu

HonzaSt's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Tenhle tyden to bude ve znamení Longines. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Tyhle hodinky odstartovaly moji mánii k hodinkám. Viděl jsem je prvně u kamaráda a nemít je on, byly by to pravděpodobně mé první. Nádherný hodinky a poměr cena výkon je podle mě neskutečná!
  3. Musím uznat, že nosit na ruce hodinky ze země odkud člověk pochází, má opravdu svoje kouzlo. Za mě super volba. Rád bych jednou pořídil podobné, bez datumovky Prim Orlík 38 kal.105.
  4. Hledal jsem automatické oblekovky za nízkou cenu. Místním asi nemusím Orient představovat. Každopádně jsem to risknul a zakoupil na ebay Orientky, podstoupil celní řízení a pak už jen čekal, jak to bude vypadat. Celý proces trval 11 pracovních dní. Vím, že balení se na ruce nenosí, ale podobně jako řemínek odpovídá ceně. Což se podle mě nedá říct o samostatných hodinkách. Kvalita zpracování se mi zdá za danou cenu více než dobrá. Uvidíme za nějaký ten čas, jaké to bude. Řemínek na fotkách je neoriginální čína objednána jen na test, až dočtu zbytek vláken o řemíncích, nechám nějaký vyrobit na zdejší doporučení. Případně budu rád za tip:) Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. V pondělí je odesílám na seřízení k Tondakovi, protože v tuhle chvíli to dělá nějakých cca -30 vteřin za den. Jsou to moje druhé Seika a opět mi originální tah nevychází úplně podle představ na ruku. Ale zkusím posílit a přidat jeden dílek. Každopádně zatím velká spokojenost.
  6. SARX015 Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Díval jsem se do inzerce a jsou to ty tvoje. "Mezimajitel" je nabízel na bazoši a když jsem zjistil, že bydlí 400m od mě, musel jsem se na ně mkrnout. Mám z nich větší radost, než jsem čekal. V tuhle chvíli se opožďují o 30s/den, takže poputují k panu Kodýtkovi do Liberce na servis. Nechal jsem tam servisovat Alpinisty a byl jsem velmi spokojený.
  8. Abych pravdu řekl, ještě jsem to nějak zvlášť netestoval. Sešlo se mi tu teď povícero hodinek, takže seřídím, zapíšu čas a dám vědět. Mám je cca 2 týdny a šlo by určitě odpozorovat časovou změnu, jenže jsem byl v jiném pásmu, takže jsem je nastavoval znovu a pak zase zpátky, pak jsem je čistil a hrál si.
  9. Tohle balení je "prasárna", myšleno samozřejmě v dobrý. Neskutečný.
  10. Mezi prvníma a druhýma hodinkama to trvalo dva roky. Ke třetím to bylo 14 dní. Chtěl jsem původně SARB033. A pak se obejvili tyhle SARXy, fascinuje mě tah s ostrými rysy a v porovnání se SARB017 (moje první automaty) mi pocitově lépe sedí na ruce. Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. vůbec jsem netušil, že se něco podobného vyrábělo. Moc pěkné. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Nádherný hodinky a moc povedený fotky. Překvapujeme mě, jak se chovají pod různým úhlem osvětlení. Super volba!
  13. Už delší dobu jsem pokukoval po nových hodinkách, takže když se naskytla možnost pořídit tyhle HydroConguesty, nebylo o čem. Původně jsem chtěl verzi, kde není ciferník plně obsazen čísly, ale už jsem si zvykl a jsem zatím opravdu velmi spokojený. Vtipné, že před dvěma lety jsem zde pročítal vlákna pro první automatické hodinky a právě Hydra byly v listu hodinek, které bych jednou chtěl. Tenkrát jsem pořídil Seiko SARB017.
×
×
  • Vytvořit...