Přejít na obsah

jkba

Členové_50
  • Příspěvky

    296
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

1 555 zobrazení profilu

jkba's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Nákup hodinek z druhé ruky může být taky docela zažítek
  2. Taky bych to viděl na nedostatek vápníku. Máš je v květináči či volně? plus foto jedný budoucí mrchy
  3. Pokud máš ty stávající na tahu, tak ho můžeš klidně přehazovat, nebudeš je snad měnit 3x za odpoledne. Určitě se ale vyplatí zkoušet nové věci nebo i chodit v kruzích, zpoza obrazovky totiž nezískáš tolik empirii jako hemeroidy. 007 mě vlastně vždycky trochu štvaly tvarem pouzdra, ale zas to jejich jubileé se nosilo skvěle a celá kombinace určitě pomohla k pochopení, co může být na ruce pohodlný, anebo taky ne. Škoda nezkusit, anebo taky ne, ne teda za desítku nebo v případě že ti ty 5kx neseděly, protože jsou +-stejný..
  4. Hds1200: Zkus si napřed o jugoslávských válkách něco nastudovat, než začneš srovnávat.
  5. https://www.novinky.cz/clanek/krimi-mladika-na-cundru-vyhnal-divocak-do-koruny-borovice-odtamtud-volal-na-158-40427030 Někdo místní?
  6. Aby pak ale neputovaly do světa spolu..)
  7. jkba

    HUMOR

    Nebo historicky, máme to přece i jako národní tradici..)
  8. jkba

    HUMOR

    Myslim že měli brikety v akci..
  9. Za mě je supertitanium od citizenu super, rozhodně teda žádný magnet na škrábance. Sám je nemám, koupil jsem ale před pár lety cb1070-56e pro dědu, ten je tahá na zahradu, postavil s nima spadlou zídku, a vůbec prakticky nedá z ruky. Občas mu projedu tah ultrazvukem, a vyčištěnej je furt jak novej, předtím měl seiko želvy a rozhodně byly dojebaný víc.. Oproti želvám navíc poloviční hmotnost, což jako diabetik cení, a švihák je s nima jak zamlada.
  10. jkba

    HUMOR

    Jakože až teď půjdu vrátit letité nepoužité léčivo, tak mám použít formuli nic, co by nešlo rozleštit?
  11. jkba

    HUMOR

    Dobrý vědět, může tě přece hřát, že tu k tomu všemu nejsou i dyslektici..
  12. Jak velkou máš ruku? Squale vypadají skvěle, zrovna 1521 snad ve všech variantách, a výborně mi seděly na ruce, což se o miniželvách říct nedá. Navíc by 1521 pouzdro mělo mít výšku 12,5mm, takže moc nechápu, proč rozdíl 0.2mm vůbec při argumentaci vytahovat. Na jak dlouho hodinky odkládáš? Má někdo nakoukaný, jak moc padá s rezervou přesnost, tj o kolik se nenatahovanej strojek rozejde oproti denní odchylce při užívání? Budu zvědavej, co nakonec vybereš, oboje jsou svým osobitým způsobem super, proto bude dobré polknout emoce a soustředit se hlavně na to, jak ti sedí na ruce. Čísla a city nejsou vždycky samospásný. Nevím, jak velký jsi flegmatik, já ale musel ke spoustě +- ikonických kusů zůstat platonikem a nechal si jen ty, co pohodlně sedí na hřbetu ruky bez nutnosti odkrvení.. Kapitola samotná jsou náramky, vyzkoušení všech možností může oddálit pochybnosti a tu promiskuitu.
  13. Dodatek: Teď mi trklo, že ho nosím jen na quartzkách a na mechaniky nikdy nenahodil, ty jsou trochu vyšší a koncovky by na nich nemusely vypadat tak dobře. Mám pocit, že u moonů je to dost podobně safír vs. hesalit, tak bych asi projel internety, jak na kterých sedí..
×
×
  • Vytvořit...