Přejít na obsah

plazalien

Členové_50
  • Příspěvky

    229
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

plazalien's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. zdarec, omlouvam se za zdrzeni ale bral jsem to od tohoto prodejce solid_store*japan https://www.ebay.com/usr/solid_store*japan?_trksid=p2060353.m2749.l2754
  2. tak jsem neodolal a musel jsem si je take koupit, dneska dosly a uplne prvni co me napadlo kdyz jsem je vybalil "smarja ty jsou ale maly" ale fakt jsou lehoucky a rekl bych takovy sympaticky, urcite jim dam sanci a zkusim je trochu ponosit a snad si zvyknu na to jak jsou prtavy a jenom dodatek, nas uzasny stat mi nauctoval 575,- celniho vypalneho + 200,- za to ze to za me ceska posta mohla vyridit, takze se mi hodinky celkem slusne prodrazily
  3. taky se ti tak hrozne roztahne remen kdyz se namoci? ja mam zeleny a pri namoceni nebo staci kdyz se trochu spotim tak se protahne o dobryho pul centimetru ze se mi na ruce toci jako vrtula
  4. jestli vidim dobre tak je tam kalibr 68 ale jsou bez data?? edit koukal sem do moudre knihy ale nevim nevim
  5. myslis ty na klokanovy? tak ty nemel v konecniku snad jenom ZED [emoji23]
  6. tak bacha abych nevzbudil mrzaka [emoji2]
  7. musim souhlasit s kolombem, proc by ne neoriginalni nahradni dil kdyz se nato upozorni jinak pokud se to vydava za original tak je to lumparna
  8. musim priznat ze se mi celkem libi, neni to nahodou irena? to je takova tunelarka [emoji1]
  9. no pockejte jeste par let a verim tomu ze by tato fotka naplnila trestni skutek unijniho prava propagace koureni a kolombo by sel hezky do teplaku neli na gilotinu [emoji709]
  10. to bude nejakej mega top rare malo videny model, ale rozhodne vypadaji zajimave a za nejakych 1700,- kc no nekup to
×
×
  • Vytvořit...