Přejít na obsah

Radek Cigi

Členové_50
  • Příspěvky

    944
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

O uživateli Radek Cigi

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Vimperk
  • Fanoušek značky
    Seiko, Citizen, Omega, Oris, Bulova, Breitling

Návštěvy profilu

2 015 zobrazení profilu

Radek Cigi's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Co se týká varianty s chronografem, vybral jsi určitě dobře. Mě právě u těch Diverů 300 zaujala ta plasticita číselníku. Moc pěkné hodinky!
  2. Radek Cigi

    Defy Skyline

    Krásné chronografy. Zenith mě začíná v poslední době zajímat víc a víc. First Look: The new Zenith Defy Skyline Chronograph (incl. Video) (monochrome-watches.com)
  3. Radek Cigi

    Defy Skyline

    New Release: Zenith Defy Extreme Diver | aBlogtoWatch
  4. Radek Cigi

    Defy Skyline

    Novinky v řadě Defy Zenith: Co je nového na Watches & Wonders 2024 | Doba sledování (watchtime.net)
  5. Koukal jsem před rokem na modré a naživo byla nádherné. Je to kus hodinek! Tak ať Ti dělají radost. Já si ke "40" nadělil před třemi roky Planet Ocean 43,5 mm.
  6. Můžu také potvrdit - ten oděr mám na tahu u 43,5mm - SW200, taky ...
  7. Když mrkneš vzadu průhledem dýnka na kalibr, tak je to tam uvedeno. Užívej si je.
  8. Gratulace k super kousku. Mám je taky a veliká spokojenost s 400-2 a nadšení z modré .
  9. Samozřejmě se jednalo o pochvalu hodinek i košile . Ani mě nenapadlo, že by to vyznělo jinak?! Příště už budu chválit jasně a stručně .
  10. Barevná kombinace hodna státního svátku
  11. Tyhle matné tříručky a ty "capuccino" chrona jsou super.
  12. Nové vydání: Omega v tichosti představuje šest butikových edic Seamaster Planet Ocean 600M | aBlogtoWatch
  13. New Release: Panerai Luminor Due PAM01424 With A Burgundy Dial | aBlogtoWatch
×
×
  • Vytvořit...