Přejít na obsah

skřítek

Členové
  • Příspěvky

    27
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha

skřítek's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Pepu můžu jen doporučit, vše proběhlo podle dohody, i když jsem požádal odklad předání o dva týdny kvůli vánočním svátkům, kdy jsem byl mimo Prahu. Ani nepřijal zaslání peněz předem, aby mi hodinky přes vánoce rezervoval. K tomu perfektní pokec, vřele doporučuji ostatním.
  2. Rychlé, bez problémů, komunikace skvělá a ještě na předání přivedl přítelkyni (asi aby viděla, že mohla dopadnout hůř). Za mě super a kdykoliv znova
  3. Pohodový rychlý obchod. Kéž by všechny byly takové. Dohoda během pěti minut, druhý den vše připravené k předání a ještě jsem dostal čaj. Pokec také výtečný, takže za mě bez jediné chybky, vřele doporučuji i ostatním a těším se na nějaký další obchod.
  4. Po delší odmlce (přes týden jsem nic nekoupil) , jsem opět při pohledu do prodejní sekce podlehl chvilkové slabosti a přidal další kousek do své "sbírky". Abych si vynahradil zklamání, že jsem nestihl včas zareagovat na Pepsi, které se na chvíli objevily, hledal jsem něco zajímavého, co by mi zlepšilo náladu. A i když jsem si sliboval, že se budu jenom koukat ... zase jsem neovládl své (nízké) pudy. Ovšem tentokrát mám polehčující okolnost - je to vlastně návrat k "bývalce". Pořídil jsem si totiž tuto krásu: Rado je má oblíbená značka a kdybych měl odhadnout, která firma má na mém zápěstí nejvíce hodinkohodin, tak by Rado asi vyhrálo. Trochu mě překvapila šířka keramického tahu ... ale aspoň mám hezký nový keramický náramek, který mohu nosit jako doplněk k jiným hodinkám.
  5. Uvidím, jak to dopadne. Zatím nemám žádné nové zprávy z léčebny u vojenské nemocnice. Pokud to bude něco neopravitelného, tak pořád existuje možnost dát tam jiný strojek ... I když už to nebude "originál" i tak mi budou dělat radost.
  6. Vše perfektní. Rychlá domluva, skvělé zabalení, příjemná komunikace. Vřele doporučuji.
  7. Díky všem za názory. Pořád se nemůžu rozhodnout. Zatím jsem vyřadil Nato, gumu taky nechci a kůže snad jen s nějakou dobrou sponou. Ale zatím budu rád, když najdu něco se správnou šířkou a délkou. Dnešní pokus nevyšel a tak hledám dál. Asi zkusím naslepo ebay .... a za půl roku tu budu přebytky prodávat
  8. Už jsem je odnesl chronolékaři na kontrolu, tak jsem zvědavý na výsledek. Pokud to klapne, založím jim samostatné vlákno Cca 40 let, k montrealské olympiádě 1976
  9. Tak se mi povedlo získat nový kousek od váženého člena místní komunity. Proti mým prvním nákupům má jednu nezanedbatelnou výhodu - dvakrát denně ukazuje přesně čas. Proto je zatím na výstavce úspěchů, ale pokusím se mu najít správného doktora. Takto vypadá na ruce a moc se mi líbí i to, co ostatní nevidí
  10. Bezproblémová komunikace, výborně zabaleno - prostě bez výhrad. Vřele doporučuji.
  11. Díky za slova útěchy. A přitom jsi to byl právě ty, který mě před nastoupenou cestou málem zachránil. Když jsem si v prosinci vybíral první kousek, chtěl jsem Rado, které jsi prodával. Ale než jsem se rozhoupal, byly pryč. A tak jsem nasedl na tygra ....
  12. Mně se nejvíc stýská po tomto zázraku jemné hodinářské práce. Taky jsou to jediné hodinky, které jsem kdy prodal. Možná se mi nestýská ani tak po hodinkách, jako spíš po věku, kdy jsem je nosil
  13. Před pár dny jsem si pořídil tuhle krásu Občas si vyjdeme na procházku A náš vztah se vyvíjí tím správným směrem. Jen jedna věc tuto idylu kazí. Originál Graham řemen mi vůbec nesedí. Hodinky jsou velké a mají dost zahnuté nožičky, na které je nasazená tuhá guma, která zřejmě sedí výborně na zápěstí do 20 cm. Ale na mé tlusté ruce to docela tlačí. Tenhle typ řemínku jsem stejně nikdy neměl rád a tak přemýšlím, čím originál nahradit. Nejlepší zkušenosti mám s keramikou, titan by asi taky neurazil, ocel ve slušné kvalitě je také nositelná. Rád bych se vyhnul kaučuku či kůži. Hlavně musí jít trochu do strany, abych měl z nošení příjemný pocit. Druhá možnost (nechat si u chirurga trochu osekat kost) je zatím v záloze?. Co by podle vás bylo nejrozumnější (a nejhezčí ) řešení?
×
×
  • Vytvořit...