Přejít na obsah

gorlo

Členové_50
  • Příspěvky

    929
  • Registrace

  • Přítomen

3 sledující

O uživateli gorlo

  • Datum narození 9.3.1983

Contact Methods

  • ICQ
    335994907

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Znojmo

Návštěvy profilu

5 842 zobrazení profilu

gorlo's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Ty máš na XV rozměr 225/55? Není tam rozměr 225/60! Jaký máš rok?
  2. Je to jednodenní známka. To by ta známka musela být 24hodinova známka. Když si koupíte 10 denní známku, tak vám taky platí deset dní.
  3. Ta naše vláda může i za to, že v Rakousku to mají úplně stejně. Ta naše vláda může úplně za všechno.
  4. Pokud jsem se dobře díval, tak nejlepší bylo auto nacpat co nejblíž svodidel a ven z auta.
  5. Vyhledej si jaká je pro tebe spádová pošta a tam zavolej jestli tam není balík na tvoje jméno. Některé typy balíku jdou dohledat a některé ne.
  6. Číslo zásilky nejde dohledat. Mě se stalo, že zásilku mi odložila pošta na spádové poště a nikdo mi o tom neřekl, musel jsem si to obvolat. Jenže já si zásilky kontroluji a mám přehled. Objednávám pravidelně. Otevři spor a chtěj vrácení peněz a objednej si zboží znovu.
  7. U koncernu, to je tak, že nové auto sjede z linky buď bez přípravy na tažné. Nebo predpříprava, kdy se na lince dává silnější chladič, jiná řídící jednotka a další věci. Třeba u Škoda Karoq za tohle chtěli 6tis korun. Prodejci sami tuto možnost doporučovali, protože tímto jsi dostal lepší komponenty za pár peněz. A třetí možnost, už s nainstalovaným tažným.
  8. Minimum je 16cm, dal bych 20cm. Já dával na dům pálená cihla 45cm široká zeď, polystyren 18cm a 20cm. Na zateplení je polystyren ta levnější položka, na tom se nevyplatí šetřit. Cenový rozdíl 16cm a 20cm při celkové ceně zateplení domu je zanedbatelný.
  9. Když jsem vybíral před 13 lety svoji první motorku, tak jsem strašně chtěl Horneta a nakonec koupil Bandita. Vždy když ho vidím, tak cítím takový nesplněný sen. Gratuluji ke krásnému kusu.
  10. A proč laserovou tiskárnu? Koupil jsem tankovou inkoustovou tiskárnu a spokojenost. Funguje už pět let, inkoust stojí stovku a už vytiskla určitě víc jak 10tis stránek.
  11. Určitě to nekompletuje pošta, protože v tracklistu je poznat, že už zboží jde spolu a je to dřív, než to má pošta v rukách.
  12. Tady mám věc za 639,-, jak jde z Číny. Čekám, že příští týden ji doveze pošťák.
  13. Chodí to v pohodě. Zboží odešlou z Číny, ale jde to přes sklady co mají třeba v Nizozemsku a odtud, už přijde balík poštou. Vždy když číslo balíku končí na písmeno F se clo neplatí. Teď, už mi začali chodit balíky i s písmenem E a chodí v pohodě bez poplatku. A chodí do 15 dnů od objednání. Stává se, že přijdou dvě objednávky od různých obchodníků v jednom balíku. To nejspíš dělají v těch EU skladech. Objednávám zboží v hodnotě víc jak 22Eur a vše došlo bez dalších poplatků.
  14. A když jsem neměl dřívkáč, tak jsem vytáhl plynovej vařič. Vyřešil jsem to na místě s tím co jsem měl.
  15. Opravdu jsem si ho opekl nad vařičem. Měl jsem špekáčky, protože byl v plánu oheň. Jenže jsme tábořili na místě kde jsme na sebe nechtěli upozorňovat ohněm. Takže v nouzi jsem to vyřešil takto. Plynové grily fungují stejně.
×
×
  • Vytvořit...