Přejít na obsah

Stelvio

Členové_50
  • Příspěvky

    163
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Fanoušek značky
    Breitling, Tag Heuer

Návštěvy profilu

1 292 zobrazení profilu

Stelvio's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Ještě přidám rameno na monitor: https://www.amazon.de/-/cs/gp/product/B0899J87PJ/ref=ppx_yo_dt_b_search_asin_title?ie=UTF8&psc=1 Rozbalené, používané 2 dny. Bohužel, pro mě není úplně praktické z důvodu pozice stolu v těsné blízkosti okna... Cena 500,- Kč, předání/doprava viz. výše. Pokud by měl někdo zájem o víc věcí, tak se dá podle toho upravit cena.
  2. Ahoj, upgraduju po letech PC, tak si dovolím nabídnout pár vnitřností a monitor, kdyby se někomu hodily... 32" Monitor AOC Q3279VWF + Alzaergo organizér kabelů https://www.alza.cz/31-5-aoc-q3279vwf-d5155747.htm recenze: https://www.displayninja.com/aoc-q3279vwf-review/ https://www.alza.cz/alzaergo-cm110-bila-d6102939.htm Monitor má na stojanu škrábanec. Pokud by měl někdo zájem, vyfotím a pošlu. Organizér kabelů nepoužitý, pouze rozbalený. Cena 3000,- Kč. Grafická karta MSI GeForce GTX 1080 GAMING X 8G, 8GB GDDR5X https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1080-gaming-x-8g-8gb-gddr5x/192164/produkt https://www.amazon.de/gp/product/B01GELBO1C/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o02_s00?ie=UTF8&psc=1 Používaná pro běžné využití, NIKDY netěžená. Cena 4000,- Kč. Zdroj Seasonic Focus Plus 80 Gold 550W https://www.czc.cz/seasonic-focus-gx-550-550w/305096/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=SEG04_CAT01_Komponenty&utm_content=KOM-Zdroje&utm_id=heureka.cz_SEG04_CAT01_Komponenty Ještě cca 5 let záruka. Cena 1500,- Kč. Předmětem prodeje není procesor se základní deskou nebo paměťmi, ale kdyby to někdo chtěl, k alespoň jedné výše zmíněné věci: CPU Ryzen 5 1600: 1000,- Kč CPU + základní deska MSI B350 Gaming Plus: 2000,- Kč CPU + základní deska + paměť Patriot VIPER 4 16GB (2x16GB) DDR4 3200 CL16: 3000,- Kč Předání ideálně v Praze, poslat se dá případně taky.
  3. Ahoj, prodám Samsung Galaxy S21 5G v bílé barvě, paměť 256GB. Telefon byl používán s krytem, takže nese minimální známky použití, na displeji je nalepeno ochrané sklo, které nese větší známky použití viz. foto. To by se ale mělo dát strhnout a nahradit novým - čistým sklem nebo fólií. Telefon je ještě v záruce. Kompletní balení. Cena 7500,- Kč, předání možné v Praze nebo zásilkovnou s platbou předem na účet nebo Revolut.
  4. Když jsem si pojišťoval domácnost proti vykradení u ČSOB, tak v té jejich nejdražší variantě mi v tom pojistili i hodinky (myslím, že ta pojistka byla i na šperky nad hodnotu 100K) na krádež venku. Nejsem si jistý, jestli se to vztahuje jen na území Česka nebo i Evropy potažmo světa. Vzali si výrobní číslo hodinek a je to součástí té pojistky. Ale je to už pár let zpátky. Odesláno z mého Pixel 6 pomocí Tapatalk
  5. Teď už jo (počítám s tím boxem). Podle dodavatele by měla stačit dřevěná krabička v rozměru repráku. Jinak ty vestavné repráky se dají směřovat/natočit v nějakém malém rozsahu. Sestava by měla být 5.0.4. do budoucna doplněna o subwoofer, kdybych došel k tomu, že bude potřeba. Do budoucna ještě plánuju přidat na hudbu CD přehrávač. Ty Polk S55e jsou biwiring, tak by to neměl být problém. Odesláno z mého Pixel 6 pomocí Tapatalk
  6. Díky za reakci! Boční stěny jsou prosklené a z části posuvné, proto tam není umístění repráků moc praktické resp. vestavěných vůbec možné. Snažil jsem se vybírat vše od stejné značky, aby zvuk napříč co nejvíce ladil. Myslíš, že je to zbytečné a prostorové repro stačí i nějaký levnější (nebo si to myslel tak, že už ty co jsem vybral jsou docela levný a avr z nich dokáže vykouzlit dobrej efekt)? Jinak se mi podařilo ukořistit poslední kus Onkyo TX-RZ740-B (receivery jsou teď snad podobně nedostatkové zboží jako grafické karty), což je 9.2, takže uvažuji o 4x stropních repro. Původně jsem myslel, že do 20m² místnosti je to zbytečné, ale co jsem tak četl na netu, tak to prý dělá zásadní rozdíl v prostorovém zvuku/efektech. Odesláno z mého Pixel 6 pomocí Tapatalk
  7. Ahoj, chtěl bych ty zkušenější, případně ty z vás, kteří se v audiu na rozdíl ode mě orientují, poprosit o Váš názor, případně nápady. Při příležitosti přestavby obýváku, resp. jeho oddělení od kk, pořídit audio systém k televizi i k poslechu hudby. Prvotní záměr využít možnosti instalace stropních a stěnových repro jsem zavrhl pro komplikovanost a obrátil svou pozornost na domácí kina se soundbary. První mi padl do oka Sony ZH-F9, který jsem nakonec zavrhl jako příliš virtuální a rozhodl se pro Philips Fidelio B97, který jsem si dokonce rezervoval, ale nakonec jsem rezervaci zrušil. Další rozhodování bylo mezi LG SP11RA a Sony HT-A9, případně Sony HT-A7000 / HT-A5000 + SA-RS5 (které budou v prodeji až v létě) + subwoofer. LG mě při poslechu neohromilo a na Sony HT-A9 se teprve chystám. Vzhledem k ceně a k tomu, že už jsem toho dost načetl jsem se vrátil zpět k myšlence "normálního" systému. Jednak budou na stropě lehce vystupovat trámy, které by mohly degradovat odraz zvuku Dolby Atmos a druhak je prostě škoda to nevyužít možnost instalace stropních repráků. Začal jsem tedy skládat sestavu domácího kina. Nejdřív jsem vybral Klipsch, konkrétně dopředu R-51M, R-52C, SW-100, a do stropu a do zadní stěny CS-18c. Ale nebyl jsem si úplně jistý designem. Pak jsem v nějaké recenzi zahlédl repro JAMO S803 a uvažoval jsem nad nimi jako méně kvalitní, ale designově vhodnější variantě. Mimo to také o dost levnější. Pak mě ale mé brouzdání přivedlo k Polk S55e a bylo jasno alespoň v tom, že dopředu preferuji sloupové repráky. Po zvažování, jestli Polk S55e nebo Jamo S809 jsem zjistil, že jsem limitovaný hloubkou stropních repro, kterou Klipsch ani Jamo nesplňují. Finální výběr tedy padl na Polk S55 ELITE, S35c, do stropu RC60i a do zadní stěny RC65i. Rád bych tedy věděl, jestli se jedná o dobrý výběr v dané cenové hladině a k velikosti místnosti cca 20m². Případně jestli byste doporučili něco jiného? Díky každému, kdo si našel čas přečíst si to a kdo si najde čas i na nějaký postřeh či radu. Odesláno z mého Pixel 6 pomocí Tapatalk
  8. Já to mám podobně. Sleduju pohyb balíku několikrát denně, když mám čas a pak když přijdou, tak čekám na "vhodnou" chvíli, kdy je rozbalit. Jakože když už jsem čekal tak dlouho, tak abych z toho rozbalení měl maximální požitek. Tím myslím, že mě u toho nebude nikdo rušit nebo u toho nebudu muset myslet na x jiných věcí. Ale tak to mam s vícero věcmi, jejichž primární účel není užitkový, ale spíš o radosti... Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk
  9. Když to nefrčí, můžete napsat na podporu, kde je připravený sofistikovaný chatbot; pár screenů od kolegy, co to zkoušel... Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk
  10. Poznáš to podle ukazatele data, černé ho mají v barvě, zatímco modré ho mají bílé... Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk
  11. Ja myslim, že to (snad) nosí jen na focení. Ale tradice pobavila :-D Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk
  12. Já u 2 ze 3 hodinek ve winderu opačnou zkušenost. Sellita SW200 v záběhu ve winderu stabilně 1,5 vteřiny do plusu, na ruce pak klidně pár vteřin do mínusu. Valjoux 7750 ve winderu stabilně do -1 vteřiny denně, na ruce pak udělá i přes -3 vteřiny. Devítková Miyota chodí pak - 5 vteřin denně ve winderu i na ruce. Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...