Přejít na obsah

spacek5

Členové_50
  • Příspěvky

    87
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

O uživateli spacek5

  • Datum narození 21.5.1972

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Olomouc
  • Fanoušek značky
    Značky? Od každé něco. Buď se mi líbí nebo jsou nějak jinak zajímavé... Zejména modely o velikosti od cca 39-42 mm...

Návštěvy profilu

2 357 zobrazení profilu

spacek5's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

  1. Rád bych si změnil emailovou adresu v profilu, ale systém mi to neumožní (viz. příloha). Nemáte nějaký nevhodný check na validaci emailu? Díky za info.
  2. Tento gentleman zde zatím nemá hodnocení, tak jedno čerstvé přidám. Začátkem prosince jsem reagoval na jeho inzerát trochu "neslušným" návrhem. Nevyšlo to, ale slíbil, že kdyby něco, tak se ozve... Koncem ledna se opravdu ozval, zda mám ještě zájem. Proběhla akce "kulový blesk" a druhý den jsme se sešli na půlce každého cesty a obchůdek zdárně dokončili. Tímto mu ještě jednou děkuji.
  3. Já jsem uvažoval stejně a po úvahách a radách zkušenějších jsem za dobrou cenu sehnal 5D MK III. A neměnil bych, leda pokud bych musel dělat lepší video. Každopádně full frame. Ono ale záleží, jaká máš skla. Dá se rozumně sehnat i 6D nebo 6D MK II, já dal na doporučení profíků, že s 5D MK III chybu neudělám...
  4. Úplně nemlich to samé hododnocení jako od Chosef76. Obchůdek bez chybičky, gentleman jaksepatří. Děkuji a doporučuji také.
  5. Není, není ... Doteď kupuju jejich kinofilmy Portra 400 (barevný) a T-Max 100 (čb).
  6. Přidám též jedno - nehodinkový obchod. Vše v pořádku, také nad rámec dohodnutého. Děkuji a příště klidně zase...
  7. Nošení v létě je fakt radost... Tady mi vykouzlily kancloidní hvězdokupu na zdi...
  8. Náhodná momentka ze sobotního oběda. Jak se do nich opře sluníčko, tak pojmenování sedí přesně... Zrcadlo nebo sluneční hodiny, jak se komu zlíbí.
  9. Je opravdu velký problém vyfotit je tak, aby neházely "prasátka" nebo se jinak nevhodně nelámalo světlo. Semtam se to podaří...
  10. Tady s vteřinovkou ala "phantom"... A ty zkosené konce ruček nemají chybu.
  11. Trochu povedenější foto na denním světle... Černá je opravdu černá...
  12. S dovolením navážu, přidám aktuální info. Shodou šťastných náhod se zrovna tento konkrétní kousek dostal dnes do mých rukou od místního člena. Úplně neplánovaně. Jak už to s naším chronopostižením bývá, kromě jiného po večerech sjíždím jen tak, pro potěšení oka, zdejší inzerci. No a vidím Rado, říkám si, mrknu na to, ať si rozšířím obzor... Vlastně jsem až doposud o RADO nijak neuvažoval i když mě to jejich "High-Tech Ceramos" provokuje. Prostě je to něco neobvyklého v záplavě jiných hodinkových "klasik". Ale jak léta přibývají, postupně také tíhnu k jednodušším a "čistějším" cifrům... Zatím byly mým idolem Damasko DS30, ale jak jsem uviděl "Specchio", přeskočila jiskra a bylo vymalováno. Mám rád černou, růžovou už tak moc ne, bo když mám něco v této barvě na sobě, pokukuje po mě víc chlapů než ženských. Ale tahle kombinace mě fakt dostala. Děkuji NIGHTinGALE, že změnil názor a z neprodejného kousku udělal prodejný, děkuji též tr0t3l, že je loni na ebayi koupil a teď je pustil zase dál. Nemůžu se na tu krásu vynadívat - včetně vteřinovky, ta by mi opravdu chyběla... Na lepší fotky nemám techniku, to mě mrzí - tohle "Zrcadlo" si to fakt zaslouží.
  13. Gentleman jaksepatří... Po rychlé domluvě a proběhnuvší platbě okamžitě a střelhbitě poslal. Příkladně zabaleno. Děkuji!
×
×
  • Vytvořit...