Přejít na obsah

PetrZ

Členové
  • Příspěvky

    3
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli PetrZ

  • Datum narození 5.12.1978

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    Mám pár moderních hodinek od "značek" - Rado, Certina, Victorinox - to pro běžné nošení.
    Teď na mne padl sentiment a prolézám šuplíky a postupně si dávám (spíš nechávám dávat) dohromady hodinky po tátovi a dědovi. A k těm bych chtěl zjistit víc věcí - co je to zač, z jaké asi tak doby a pod.

PetrZ's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Já jsem si dneska přinesl vyčištěné tyto Aureole - caliber Landeron 248. Neporadil by mi někdo z jakého roku by mohly být? Díky
  2. Super, hlavně ten druhý odkaz - myslím, že je to Kaliber 74 - 01. Pokud je to poslední číslo 094014, tak by mohly být z roku 64-65 (pokud dělali každý rok tak 100tis ks). Myslel jsem, že jsou mladší - ještě uvidím, co ty druhé - teď je mám u hodináře. Každopádně díky za pomoc.
  3. Doma objevuji starší hodinky po tátovi a dědovi. První jsem si nechal opravit/vyčistit u hodináře za rohem a rád bych, jestli mi někdo dá zpětnou vazbu, jestli je výsledek OK. Mám toho víc a nechtěl bych si naběhnout. Domnívám se, že hodinky by mohly být z roku cca 1970-1980 ale nemám odhad - pomůže mi někdo? A zná někdo význam čísla? Sériové? Nebo je v tom nějak označený model? Díky za pomoc s identifikací.
×
×
  • Vytvořit...