Přejít na obsah

EasyTarget

Členové
  • Příspěvky

    3
  • Registrace

  • Přítomen

EasyTarget's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Dobrý den, našel jsem po dědovi dvoje hodinky. Věděl by někdo o těchto hodinkách více a poradil s jejich renovací? Jedny jsou Glashütte spetzimatic 26 rub, automaty, bez problémů jsem je rozběhal - zajímalo by mě, zda by šel někde sehnat lepší ciferník, případně zda je nějaká možnost je renovovat. Nějaký šikovný hodinář v ústeckém kraji nebo jinde? Je to památka a chtěl bych je dostat do lepší kondice. Druhé jsou Arta - o těch jsem nikde nenašel nic, jen jsem pochopil že jsou antimagnetické, funkční. Snad nějaké mechanické švýcary ze 30. let. Věděl by někdo z Vás znalců oboru něco více? Díky moc za informace o těchto hodinách a za radu, kde by se daly ty Glashutte renovovat. Fotky hodinek jsou v přiloženém souboru. Hodinky.docx
  2. Dobrý den, našel jsem po dědovi dvoje hodinky. Děda sloužil v armádě a tak si dovolím příspěvek umístit sem, snad jsem se trefil. Omluva pokud ne. Věděl by někdo o těchto hodinkách více a poradil s jejich renovací? Jedny jsou Glashütte spetzimatic 26 rub, automaty, bez problémů jsem je rozběhal - zajímalo by mě, zda by šel někde sehnat lepší ciferník, případně zda je nějaká možnost je renovovat. Nějaký šikovný hodinář v ústeckém kraji nebo jinde? Je to památka a chtěl bych je dostat do lepší kondice. Druhé jsou Arta - o těch jsem nikde nenašel nic, jen jsem pochopil že jsou antimagnetické, funkční. Snad nějaké machanické švýcary ze 30. let. Věděl by někdo z Vás znalců oboru něco více? Díky moc za informace o těchto hodinách a za radu, kde by se daly ty Glashutte renovovat. Fotky odinek jsou v přiloženém souboru. Hodinky.docx
  3. Dobrý večer, jsem začátečník, četl jsem již mraky vláken a přesto se nedostal k některým odpovědím. Proto bych vás, odborníky a fanoušky, chtěl pozadat o pár drobných rad, na ktere s vasi pomoci jistě najdu odpovědi. Předem díky moc. PS: aktualne hledam cestu ke svým první automatum. Prim po dědovi bohužel věnovala bábinka neznámo kam. A) daji se pořídit kvalitnejší automaty do cca 8 tisic? Společenské, nic sportovniho ani army. Idealne nerez a koeny pasek. Jake značky se slušnym pomerem cena vykon byste volili? Rád bych sel do Prim, ale nabídka Elton je finančně mimo. přemýšlím i o variantě nákupu staršího modelu Prim (např kalibr 50) např na aukro a následnému renovace u Primu. Obávám se ale ceny za renovaci. Připadne proč nevolit tuto cestu? C) líbí se mi napr francouzský Lip Himalaja (odkazoval na ne uživatel MaxiPes) v jinem vláknu. Jak moc kvalitní je to dodavatel resp výrobce? D) zajimave vzhledově jsou i Parnis Power reserve, ale činu tu moc nechválite, ale pry že je to napodoba vzhledu neceho kvalitnějšího. Prosím jakých jiných hodinek je to na podobenina? E) dají se opravit Prim se strženým perem? Za jakou cenu? Děkuji moc za rady a tipy.
×
×
  • Vytvořit...