Přejít na obsah

Motorista

Členové
  • Příspěvky

    6
  • Registrace

  • Přítomen

Návštěvy profilu

624 zobrazení profilu

Motorista's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Ciferník byl krásný, ručně malovaný. Bohužel ne kompletní, jinak bych ho slepil a ponechal. Ručičky původní,700g závaží jsem dělal a pendl musím ještě doladit. Mám z nich ale fakt radost. Spousta lidí by to co je na fotkách víš hodila do popelnice. Tikají, bimbají :-) super!
  2. Tak už vše funguje jak má :-) Děkuji za rady!
  3. Motorista

    Casio všeobecně

    Zdravím, mám pětitlačítkový celokovový model. Okolo strojku je plastový kroužek a na něm se ulámaly pacičky na ovládání funkcí. Kde se dá kroužek objednat? Děkuji
  4. Mělo tam být velkou rafičkou ;-) Hodiny už odbiji jak mají, děkuji za radu. Díky ní jsem si uvědomil jak to do sebe zapadá, primitivní a zároveň děsně geniální :-) Zobáček který zastavuje kolo s kolíkem byl buď to vyhnutý nebo měl ulomenou špičku. Prihnul jsem ho a vše teď funguje. Jenom když jsem otáčel rafičkou tak cca 5 minut před půl i celou zavrčel strojek, do struny ale neuhodil. To nechám dalšímu zkoumání, jestli to dělá i při běžném provozu zatím nevím. Neznám zvuk bití, ale přijde mi hodně tlumený a plechový, nějaký typ jak ho vylepšit? Palička se dotýká po úderu struny, je to normální? Zkracuje tón.... Děkuji
  5. Jj to bude ten strojek. Může to být tím že jsem otáčel malou rafičkou? Jak to sladim? Ví se z jakého roku ty strojky cca jsou?
  6. Zdravím Našel jsem doma staré hodiny, rozbité pod vrstvou prachu. Po vyčištění a promazání se mi je povedlo rozběhat. Jediné na co nemůžu přijít je proč mi při odbijeni bijou dokud nedojde řetěz. Nedaří se mi ani přijít na to co bití zastavuje. Teoreticky by to mohl dělat zobáček který nadzvedává táhlo od ciferníku, to by se ale muselo kolečko na kterém zobáček leží točit opačným směrem... Prosím o pomoc, na oplátku přidávám pdf 16 cm ciferníku, snad také někomu pomůže. honza_cifernik.pdf
×
×
  • Vytvořit...