Přejít na obsah

PipingRock

Členové_50
  • Příspěvky

    116
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Freistadt am Waag
  • Fanoušek značky
    Breguet Hamilton Corum

Návštěvy profilu

1 730 zobrazení profilu

PipingRock's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Tento týždeň sa objavia v chronomagu v rubrike na predaj za viac ako prijateľnú sumičku
  2. Ahoj lietajúci holanďan. Pozri sem: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/114405-jak%C3%A9-hamilton-m%C3%A1te/page-2 Na tom nato remienku je to myslím v pohode. Ak by si išiel do kovového ťahu tak to bude pôsobiť mohutne a hlavne to bude aj relatívne ťažké. Moje zápästie má 16,5 cm. A keď si dám vepřo knedlo zelo tak aj 17 :-) A alternatíva? Jednoznačne Hamilton khaki field automatic 38mm. To nájdeš odfotené na mojej pazúre tiež v rovnakej téme.
  3. Medzi kovovým púzdrom a ETA -ou je plastový O-ring. Samotný kaliber nemá žiadne plastové časti.
  4. Riešil som rovnakú dilemu a zvolil som verziu s dátumom. A prečo? Rád mením nato remienky a čierno biela kombinácia mi ponúka viacej možností. Jediné, čo mi na obidvoch modeloch vadí je, že vo vnútri je kus plastu.
  5. Midloch, tak teraz si zahviezdil Kde sa ti podarilo zohnať tak krásny stroj?
  6. Myslím, že sa podarili. Cena je tak o 30 percent prestrelená a rozmer ma tiež nenadchol. Najviac ma však mrzí prerobená ETA na H kaliber. Neviem si dobre predstaviť ako na takom veľkom ciferníku bude vyzerať pohyb sekundovky. Nakoniec s ňou bude šklbať ako vo filme :-)
  7. Dnes by mal Hamilton predstaviť konečnú verziu do predaja. Takže 7:35 p.m. CET sa rozhodne :-)
  8. mpaladin69, to je pekný úlovok
  9. Ja som ich pred mesiacom vykutral na Amazone. Ale bol to boj.
  10. Ten autocrat mi problémy nerobí, to už mám preštudované. Skôr som myslel ten kaliber v oktagonálnom púzdre.
  11. Vydražil som na eBay pred pár rokmi
  12. Netuším čo je toto za kaliber, nejaké navrhy? Inak pozornému oku neuniklo, že na obidvoch hodinkách chýbaju sklíčka. Chce sa niekto realizovať? Finančná odmena ho neminie
×
×
  • Vytvořit...