Přejít na obsah

Jero

Členové_50
  • Příspěvky

    103
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Fanoušek značky
    xy

Návštěvy profilu

1 014 zobrazení profilu

Jero's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Jero

    sýr

    Syrečky stojí za hovno, protože dle EU legislativy se nesmí výroba realizovat na dřevěných deskách, ale na plastu, nebo nerezu, má to diametrálně odlišné vlastnosti, to dřevo mělo svůj smysl. Těch změn bylo víc co se na tom podepsaly.
  2. prodává kamarád, auto znám, udělaných hodně věcí a jede jako střelný prase, jezdil jsem jiný i se zvýšeným výkonem na 300hp, tohle pocitově jede stejně a má být v základu. https://auto.bazos.cz/inzerat/179971687/opel-astra-h-opc.php
  3. Jsem na horách, nejsou tu ideální podmínky, zatím mi nevyšla smysluplná návratnost a to ani svépomocí. Největší spotřeba je v čase kdy, to nedá nic. Dealer od nejmenované firmy, sám potvrdil, že ideálně dva roky počkat a sám by se realizaci vyhnul.
  4. Tuším, že kožený futro měly nějaký Aku, dnes už je nemůžu najít. Možná Saltic? Makary bych asi úplně nepotřeboval nepůsobí na mě nijak "jooo, pecka, ty chci", spíš opačně. Ale díky za tip!
  5. Pánové byl by tip na nízké kožené, nebo polokožené trekovky s koženým futrem?? Může být lehce zvýšený kotník. Díky
  6. bedan: nechal sem si dělat návrh realizace a cenovou nabídku od Spower, Solidsun, Innogy a pár dalších. Více méně je to jak přes kopírák a můžeš si maximálně vybrat na čem tě oškubou. Jestli to budou panely, baterky, cena za instalaci...nakonec jsem se rozhodl neřešit, případně časem svépomocí, při dnešním nárůstu cen se mi to jeví jako blbost. Řešení Off-grid nepodporují ani jeden z dodavatelů, nebo podmíněně něčemu. Případně bez nároku na dotaci s tím, že v zimním období to stejně nebude fungovat. Požadavky mimo nabídku nereflektují, jedou si svoje a pokud chceš jinak, odpadá zájem se bavit. Formy financování zaplatit komplet předem a čekat 3 měsíce na realizaci, následně půl roku na dotaci mě jako živnostníka nechávaly stát s otevřenou hubou. Pokud někoho normálního objevíš, budu rád za kontakt.
  7. Spinxxi mohu referovat, že Paul Smith Rose je doma a velmi mile překvapil. Řekl bych, jak jsi psal, za pár korun, velká paráda. Díky za tip
  8. Sphinxxi dík, určitě po tom kouknu, něco podobného jsem měl na mysli. BTW konkrétní věk mi přišel skoro fuk, ono jsou ty náctky na zabití všechny , mám to o fous mladší. Chytla mě pátrací a vzal jsem na zkoušku tohle https://www.fragonard.com/en-int/mademoiselle-amour/mademoiselle-amour-p-1393.htm a ještě pár ptákovin, snad to bude cajk. Paul Smith dostane šanci taky. Můžu dotaz jak drží?
  9. Zdravíčko, potřebuji nějakou příjemnou vůni pro náctiletou slečnu. Nikam se moc nedostanu a jsem úplně bez přehledu. Měl by někdo nějaký ověřený tip? Představa - svěží, ovocně květinová, orientální tón. Voní jí třeba tohle, ale není... https://www.anabis.com/cz/Al-Rehab-Ghala-Al-Bahrain.html
  10. Tak mám pravdu, vtip... On by totiž obyčejnej člověk byl rád i za ten Invermektin, lidskej, ne koňskej, pokud by mu zabral! Že je takovým fofrem tolik "vakcín" a žádnej solidní lék, čím to??
  11. Vtip? A kde, v Praglu? Kromě telefonu se s tebou nikdo nebaví. A i ten ti málokde zvednou. Dva roky nikdo nevytvořil léčebný plán, který by platil, fungoval a aplikoval se v praxi. Spousta lidí by nebyla na přístrojích, kdyby nejeli doraz, kdyby měli smysluplnou terapii a oporu daleko dřív, než se začnou dusit.
  12. Mě by zajímalo kdo očkovanému či neočkovanému co skončí s pozitivním testem a teplotou nabídne smysluplný terapeutický přístup?? Dokud člověk nechrčí a není na odvoz rychlou nikoho nezajímá!
  13. On ví co chce...fackovat lidi, co mají jiný názor, než on.
×
×
  • Vytvořit...