Přejít na obsah

skyw

Členové_50
  • Příspěvky

    61
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli skyw

  • Datum narození 21. srpna

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Plzeň
  • Fanoušek značky
    Omega, Hamilton

Návštěvy profilu

1 127 zobrazení profilu

skyw's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

  1. Prosim, ozvi se mi na ten mail, nemůžu si zobrazit tvoji adresu ve zprávách
  2. Ahoj, nejde mi zobrazit tvoje adresa v nasich zpravach - ukazuje to chybu databaze - prosim posli mi svoji adresu na kilberger.a@gmail.com diky
  3. skyw

    Steinhart novinky...

    Já bych řekl, že své místo mají na trhu určitě všechny velikosti hodinek. Jestli se někomu líbí 60mm, ať si je koupí. Zároveň si ale myslím, že zrovna u těch reedicí by se mohli držet původních rozměrů. Jinak suby mají odjakživa 40mm a unosí je každá ruka, takže ono to neni jen o rozměru, ale i o tom jaký je celkový design hodinek. Chápu, že na druhou stranu, když má někdo 19,5cm ruku, tak si nekoupí 34mm hodinky
  4. A nevíš jak to je, když třeba prodáváš hodinky přes e-bay? Jestli ty, jako prodávající, něco platíš?
  5. skyw

    Steinhart novinky...

    Jak velkou máš ruku? Standardní velikost pánských hodinek odjakživa byla 33-40mm.
  6. Hlavně je nejhorší, že reedice vintage kusů, jako třeba Heuer Autavia zvětšují a kazí, třeba zrovna u těch Autavek proběhl upgrade tuším na 42mm.
  7. Mě mrzí, že se musí platit z USA cla jako prase.
  8. skyw

    Steinhart novinky...

    Pro mě je třeba 42mm moc, mám ruku jak malá holka. Ale 38 bych koupil hned. Přece jenom na Suby ještě nějakou dobu mít nebudu.
  9. skyw

    Timestore.cz

    Jinak přidám zkušenost. Koupil jsem tam Hamiltony Khaki Field King 40mm, funkce day date. Po půl roce začaly jít napřed, několik hodin denně (nikdy nepadly). Poslal jsem je na reklamaci, která mi byla zamítnuta protože prý spadly. Bylo mi odpovězeno, že i přes to, že reklamaci neuznali, hodinky opravili. Doslova "provedli jsme malou opravu stroječku". Když jsem se snažil zjistit, co dané heslo "malá opravu stroječku" znamená, nebyli mi schopni odpovědět, pán začal být nepříjemný a začal se hádat, prý nemam právo to vědět, sám neví, jak je opravili (někam je poslali) a že mi to nehodlá sdělovat. Nebyli schopni mi říct, zda byly přetěsněny apod ani jak přišli na to, že spadly. Šel jsem na ČOI a dále to řeším, hodinky přišly mimo jiné se škrábanci na lunetě, které tam předtím nebyly.
  10. Docela by mě zajmala ta lumi. Není někde fotka, jak svítí ?
  11. Jsou krásné, nemrzí tě, že ten horní trojúhelník nemá lumi? Nebo se pletu ?
  12. skyw

    Steinhart novinky...

    Nevím, jestli to tu už bylo, ale někde při prouzdání anglickými fóry jsem narazil na to, že Steinhart někdy prohlásil, že má v plánu v blízké době udělat 38mm verze svých potápek Jinak to bylo i dobře ozdrojované, bohužel už to ale nenajdu :/ Jinak bych to sem napálil.
×
×
  • Vytvořit...