Přejít na obsah

Nightmare

Členové_50
  • Příspěvky

    53
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    A hodinky nosíte? A můžu je vidět?

Návštěvy profilu

905 zobrazení profilu

Nightmare's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Tak já od včerejška... Fajnovky, čekal jsem je větší...
  2. Dík, jen jsem vlezl do příslušného vlákna a byl kvalitně vyveden z omylu, že už jen jedny
  3. Ha, neměl jsem sem chodit... Dával jsem to i do zátiší, ale sem se to hodí víc...
  4. Dal jsem je na FB a tak strčím i sem... :)), bohužel se kvůli jablečným na ruku moc nedostanou, ale snažím se je občas vyvětrat :))
  5. Onyx: souhlas, Dremel zvládne i hrubé práce, což je výhoda i nevýhoda. Pravdou je, že když s tím opracovávám šperkařský damašek, tak je Dremel k neutahání, nicméně stejně finalizuju ručně...
  6. Martar: Ten Proxxon prachsprostě vyhořel - dostal jsem ho, Dremel jsem měl už předtím. Taky mi přišlo, že ten Dremel byl přesnější, menší výkyv a Proxxon umřel proto, že jsem mu naložil stejně jako Dremelce.
  7. Za mě rozhodně Dremel - mám. Proxxon jsem měl a šlo to rychle z domu... Asi každý dle svých zkušeností
  8. Perfektní akce s dokonalou domluvou, kdykoliv zas. Palec a klobouček
  9. Nightmare

    Ukaž svoje Laco

    Mám Laco Aachen a nemám problém... Moc pohodlný hodinky... Jo a ta Lumi není špatná, čerstvá svítí dost, ale se Seikama se to srovnávat nedá...
  10. A tak jen lehký přírůstek. Byly ve zbědovaném stavu, ale zlaté české ručičky :-)
×
×
  • Vytvořit...