Přejít na obsah

qwer1306

Členové
  • Příspěvky

    28
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

O uživateli qwer1306

  • Datum narození 13. června

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Košice
  • Fanoušek značky
    Orient, Longines

Návštěvy profilu

853 zobrazení profilu

qwer1306's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Už aj č.98 dorazilo. Pekná práca, vďaka.
  2. OP36, moje prve z rodiny Rolex. Dvojity index na 3 6 9 podla mna neposobi rusivo (z fotiek viac ako nazivo) a zuzene nozicky oproti predoslej generacii celkovu proporciu o dost zlepsili.
  3. Na Slovensku z Omega servis centra (Alex Nagy) cena 126 eur, vratane dobierky. Dodacia doba 3 tyzdne.
  4. qwer1306

    WatchGecko

    Dalsia pozitivna skusenost aj odomna. Rychlost dopravy bleskova, objednane v utorok v noci, DHL kurier u mna vo stvrtok na obed. Remene pekne zabalene v papierovych krabickach, jeden "Made in Germany", druhy "Made in Spain". Mikroutierka ako prilozeny bonus tiez potesil.
  5. Doplnim ze aj 4 roky po predoslom prispevku som mal tiez skvely dojem zo zakaznickeho servisu. Odoslane nasledujuci den po objednavke, zabalene akoby to bol darcek, precizne a este aj previazane stuhou A najviac ma dostala karta vo vnutri balenia na moje meno a rukou pisane podakovanie za nakup od "Eddieho". Fakt parada.
  6. Moj kus mal Sellitu a ziadne velke odchylky. Par sekund denne napred v ramci standardnej odchylky tohto kalibru a hlavne konzistentne rovnako. To je mozno aj dolezitejsie ako samotna sekundova presnost.
  7. Tiez som jeden kusok mal a za tu cenu super. Mimochodom, Glycine sa pomerne casto daju najst na Massdrope. Presne tento model GL0087 som takto kupil za $369.
  8. Tiez by som sa pridal, na najvyssie volne cislo. Blbo sa mi to vsak kopiruje, mozete ma tam prosim pridat?
  9. Suhlasim s kolegom vyssie, orienty posobia dojmom kvalitativne o triedu vyssim. Ta skosena luneta robi dojem ze vyzeraju mensie ako naozaj su a lug-to-lug ich tiez zmensuje. Podla mna im okrem zafiru chybaju este plne koncovky tahu. (mimochodom Orietn Mako USA 2 to vyriesili). Spona je plechova, tam si nemyslim ze mozu konkurovat LHC, no tahu v zasade nieje co vycitat. Je dobre spracovany a robi kvalitny dojem. Nemyslim ze posobia "tuctovo", napr. vystrelok typu "cudlik" maju aj orienty - cerveny koniec sekundovky
  10. Mal som oboje (Ray2 a SKX009). U Orientoch je omnoho lepsi chod lunety. Presny, solidny mechanicky klik bez akejkolvek vole, no tym ze je v profile skosena, tak sa tazsie uchopuje). Orienty maju hacking a handwinding (F6922), indexy pekne ramovane v kovu akoby aplikovane a podla mna lepsi bracelet. Na druhu stranu maju Orienty horsiu lumi, mensiu a smiklavejsiu korunku, tym padom sa s nou horsie manipuluje. Dnes skor porovnavam Ray so Seiko korytnackami, kvoli strojcemu a myslim, ze oboje maju v hodinkovnici miesto vedla seba. Korytnacky su sportovejsie zatial co Ray svojim usadlejsim dizajnom vhodne aj ku koseli resp aj tam kde korytnacky (podobne ako SKX) uz nie.
  11. Ak su Seiko v tejto rade skladane bez ludskej ruky, tak by clovek cakal konzistentny vystup, t.j. bud vsetky mimo, alebo vsetky presne. No mal som lacnejsie SKX, ktore licovali perfektne a potom u korytnaciek to uz mam posunute. nie extremne, ake vsimave oko zbada. Neviem si to rozumne vysvetlit a rad si nechal by som si rad poradit/vysvetlit.
  12. sledujem prave moje bambina a pohyb oboch ruciciek je plynuly a rovnomerny oboma smermi. Tiez by som odporucil tvoje reklamovat alebo vratit.
  13. Ak chces hacking, zaujima ta generacia 2, bezohladu na verziu (verzia 4 je novsia a len gen2 a ako jedina ma lug width 22, namiesto 21mm). Sam som si nedavno robil mensi prehlad, mozno pomoze (nieje to uplny zoznam modelov): Gen 1 - "Water Resist" na ciferniku, cal. 48743Gen 2 - "Water Resistant" na ciferniku, cal. F67xx (hacking, hand-winding) Ver1 / Gen1 - ER24005W (biely cif)Ver1 / Gen2 - AC00005W (biely cif)Ver1 / Gen2 - AC00004B (cierny cif) Ver2 / Gen1 - ER2400EW (modre rucky, biely cif)Ver2 / Gen1 - ER2400CN (modre rucky, kremovy cif)Ver2 / Gen2 - AC00009W (modre rucky, biely cif)Ver2 / Gen2 - AC00009N (modre rucky, kremovy cif)Ver2 / Gen2 - AC0000AB (cierny cif) Ver3 / Gen1 - ER2400MW (biely cif)Ver3 / Gen1 - ER2400KA (sivy cif)Ver3 / Gen2 - AC0000EW (biely cif)Ver3 / Gen2 - AC0000CA (sivy cif) Ver4 / Gen2 - AC08003A (hnede, sivy cif)Ver4 / Gen2 - AC08004D (modry cif) Nazorny prehlad: http://basicbands.com/the-complete-guide-to-the-orient-bambino-watch/
×
×
  • Vytvořit...