Přejít na obsah

JanC

Členové_50
  • Příspěvky

    570
  • Registrace

  • Přítomen

4 sledující

Contact Methods

  • Website URL
    http://

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    Seiko, Prim

Návštěvy profilu

10 149 zobrazení profilu

JanC's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Děkuji za obchod, jak se na chronomag sluší a patří. Honza
  2. Díky...foto ještě dodám, až budu stíhat přirozené světlo. Ten překryv 95% času vůbec nevnímám, musí se přesně nastavit proti světlu. Honza Odesláno z mého Mi Note 10 Lite pomocí Tapatalk
  3. Klasická diagnóza na chronomagu... zde jsem je zahlédnul, potom viděl vše na internetu, a pak jediné místo na světě, kde se objevily, tak právě zde v prodejní sekci. Vše o Moonglow zde: klik Díky "ambasadorovi" ChW Dokusanovi, který je do ČR dostal
  4. Právě právě, uvidíme, zda se aktuální majitel sem třeba podívá. Díky!
  5. Prosím, je možné je někde v ČR zahlédnout na živo C1 Moonglow? Jsou opravdu netradiční, pěkné. Do Anglie cesta daleká a s moji spíše mini rukou nevím nevím
  6. Pánové, prosím, je možné je někde v ČR zahlédnout na živo? Jsou opravdu netradiční, pěkné. Do Anglie cesta daleká a s moji spíše mini rukou nevím nevím
  7. Děkuji všem, kteří se alespoň krátce začetli, případně přispěli jakoukoli částkou i. mimo tuto akci.
  8. Souhlas, ale již samotné S je poměrně velkorysé co do prostoru. Hodně jsem řešil a vyhovuje mi. Ideálně vyzkoušet. Aktuálně mám Inov8 Terra Ultra G260 a spokojenost velká. Má to i poutko na návlek, který je peklo obecně nazout, ale pak funguje dobře a i izoluje kotník hezky...
  9. Tady je první vizuál té aplikace, která by se měla vyvinout jako další věc, díky štědrým příspěvkům... Díky předem těm, které by neslovila aukce, Timexy a můj záměr.
  10. Pánové, děkuji moc za skvělý výkop. S dovolením bych jen doplnil pravidla aukce s tím, že bychom 7. 2. 23:59:59 dali prostor poslední nabídce. Honza
×
×
  • Vytvořit...