Přejít na obsah

LaPavel

Členové
  • Příspěvky

    32
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    AP, Rolex, Omega, Pam

Návštěvy profilu

584 zobrazení profilu

LaPavel's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. LaPavel

    Panerai blue dial

    Pěkný příklad třeba PAM 671. S leštěním bych to nepřeháněl...
  2. LaPavel

    Panerai blue dial

    název MARINA MILITARE - ochranná známka platí do roku 2015, pak prodloužena do 2025, takže máte pravdu. Na YT jsou videa, která řadí tyto hodinky jako homage..
  3. LaPavel

    Panerai blue dial

    v 904 asi víc, proto na to alergici víc reagují Sent from my iPad using Tapatalk
  4. LaPavel

    Panerai blue dial

    jsem nováček, ale není problém spíš s 904l kvůli niklu? Sent from my iPad using Tapatalk
  5. mám to v tomto bodě stejně. díky použití staršího typu rolex ručiček se mi to líbí víc. je to taková směska 6 číslicového - tah a spona, 5 čísl. - pouzdro, luneta (alu bezel), ciferník . ty ručičky u jakého přesně typu mi nevyjíždí. Ale ted je používá třeba i Steinhart OVM myslím
  6. pěkné, viděl jsem na ginault date předělaný rolex safír plus rolex ručičky. nevím co si o tom myslet. pokud by byl zájem, tak to najdu..
  7. když už tak spíš klenotů, u tohoto vím že to je česky rubín [emoji23] Sent from my iPad using Tapatalk
  8. krystal = sapphire crystal, můžu psát safír. omlouvám se za ne příliš české výrazy. čtu hlavně anglické fóra...
  9. LaPavel

    Panerai blue dial

    Marina Militare je homeage není to OP, ale je to nejspíš z 316L SS.
  10. Chtěl jsem se zeptat na pocity a dojmy s odstupem času. Jak je na tom stabilita pohybu?
  11. LaPavel

    Panerai blue dial

    omlouvám se za zmatky, jaký model? pam používá 316l nerez ocel.
×
×
  • Vytvořit...