Přejít na obsah

Patek Krejčík

Členové_50
  • Příspěvky

    145
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli Patek Krejčík

  • Datum narození 4.1.1996

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Jičín
  • Fanoušek značky
    PP, AP, Omega, Rolex, Grand Seiko, H.Moser&Cie.

Návštěvy profilu

2 455 zobrazení profilu

Patek Krejčík's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Perfektní domluva a následně rychlé odeslání, vřele doporučuji
  2. To je mi ale překvapení, ten jejich obsah vypadal legit, přijde mi divné, že by takovou úspěšně vyhypovanou společnost zahodili takovým podvodem... Kdyby se drželi na stejné vlně, mohlo jim to taky slušně vydělat na důchod a nevypadalo, že zrovna strádali... Odesláno z mého Redmi Note 8 Pro pomocí Tapatalk
  3. Michalovi velmi děkuji za rychlý a příjemný obchod [emoji106] Po vstřícné, jasné domluvě následovala blesková platba a bylo hotovo [emoji4] Víc takových! Odesláno z mého Redmi Note 8 Pro pomocí Tapatalk
  4. Podle obrázku se zdá že spojková páčka je mimo drážku pastorku, ale možná je to kvalitou obrázku Odesláno z mého Redmi Note 8 Pro pomocí Tapatalk
  5. Možná napíšu blbost, ale zkusil bych trochu zatlačit na ten čep stavěcí páky a pootočit ho třením, chce to ale větší tření než kov na kov... Pokud se i tak nevrátí do původní polohy, bude potřeba sundat číselník... Odesláno z mého Redmi Note 8 Pro pomocí Tapatalk
  6. Podle mě se pootočila směrem dovnitř stavěcí páka a dolehla na jinou součást, bude potřeba se kouknout pod číselník ... Odesláno z mého Redmi Note 8 Pro pomocí Tapatalk
  7. Měl jsem stejný problém, míčkem jsem si ani neškrtnul Vyřešil jsem to dost radikálně, přilepil jsem dýnko vteřiňákem k dřevěné laťce a pak to šlo hladce Ovšem odstranění lepidla bylo horší, ale otevřel jsem je!
  8. Proč si kupovat za 5k nové, když můžu mít za 6k dobité ? [emoji16] Odesláno z mého Redmi Note 8 Pro pomocí Tapatalk
  9. Zdravím všechny místní zkušené hodináře, Je D-5 plně nahraditelný za HP-1300 při servisu široké škály mechanických hodinek ? Blíží se mi konec expirace D5 a nespotřeboval jsem ani čtvrtku toho zbytečně velkého 20ml balení, nevím jak velký problém to je.... Díky moc za každou radu, jsem hodinář samouk Odesláno z mého Redmi Note 8 Pro pomocí Tapatalk
  10. Zdravím, potřeboval bych radu od zkušenějších... Vyčistil jsem veškeré součástky od starého maziva, sestrojil a znovu namazal... Vibrograf v pořádku, hodinky by měly bežet v toleranci, ale po kontrole chodu druhý den se zpozdily o cca 10minut, když jsem chtěl nastavit správný čas, tak po zamáčknutí korunky skáče minutová ručka opakovaně o deset minut zpět. Děje se to vždy jen v jednom úseku číselníku, jindy lze čas nastavit bez problému, ale zpožďují se stále stejně. Ví někdo v čem by mohl být problém? Jinak datum se stále překlápí přesně ve dvanáct. Děkuji předem za cenné rady JK
  11. Druhý den Odesláno z mého Redmi Note 8 Pro pomocí Tapatalk
  12. Dva krásné dny v Andréčku, první Oliva Melanio od Boba a druhý RyJ Wide Churchill [emoji4][emoji106] Odesláno z mého Redmi Note 8 Pro pomocí Tapatalk
  13. Uvažoval jsem o tom, ale bohužel hřídel je delší zhruba o celou délku závitu, takže by na korunce nic nezbylo Odesláno z mého Redmi Note 8 Pro pomocí Tapatalk
  14. Děkuji za šlechetnou nabídku s dovolením napíšu do soukromé zprávy během zítřka [emoji4] Odesláno z mého Redmi Note 8 Pro pomocí Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...