Přejít na obsah

Micey

Členové_50
  • Příspěvky

    10 404
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha

Návštěvy profilu

18 782 zobrazení profilu

Micey's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

  1. Taky nechapu.. jako odtrhnout ho umim, ale otevrit plnou flasku a odtrhnout to bez politi se.. respekt:)
  2. V zásadě bych (hypoteticky, páč nemám prachy) asi byl ochotnej něco připlatit za vysněnej model, končící RO, tak něco, pokud je tam aspoň přibližná perspektiva budoucího růstu. Ale za Rolex spíš ne, furt je to masovka a ať se třeba na ty Batmany koukám jak chci, prostě mi to nepřijde jako věc za 4 kila, nemůžu si pomoct.
  3. Já myslim že je zbytečný to řešit a prostě ho objednej z Německa.. jak mám Oris rád, ta desítka u nás je celkem dost, za to máš Breitling gumu s tou jejich prima mikroregulační sponou.
  4. Micey

    BIKE

    Noo osazeni jasne pro Canyon, ale zas vetsinou sou lidi fakt spokojeny s tim Trek ramem.. tak asi zalezi, jestli to chces nechat jak je, nebo vyhledove upgradovat komponenty na lepsim ramu.
  5. Tak jestli to chapu spravne, ze ma doklad o servisu od z Onyxu.. poradne zkontrolovat zda ty cisla sedej, jestli jo, mozna se optat Rudy a je to..
  6. Micey

    BIKE

    Hezky to mas. SPD nechces? Co teleskopka, pouzivas to?
  7. Micey

    BIKE

    Tyjo, to je hezkej napad, ale v realu si to tezko predstavuju. Musel by tam bejt nastavenej presnej model retezu, nejak by to asi muselo bejt spojeny s wattmetrem..
  8. Micey

    BIKE

    Takhle, z myho pohledu urcite bezdrat, ale! kdyz uz, tak novej transmission s UDH patkou, coz bude nejspis novej standard. Nez starsi AXS, to uz bych asi to mechanicky XT.. Akorat transmission je furt drahej:) Jinak s tou vidli, maj recht, 32 stepcast by se pod tebou asi kroutil.
  9. Micey

    BIKE

    Podle me dost zalezi co jezdi.. vzhledem k tomu ze nechce teleskop sedlovku, predpokladam ze to zadny vrazdy nebudou. Taky nevim kolik vazi, no. Ale vem si, ze pred par lety jsme jezdili vsichni rychloupinaky, napriklad..
  10. Ja taky kupuju, ale trvam na kukuricnejch, ta chut je uplne jinde a doma uz mi psenicny nezerou:) Ale nekomu se muzou zdat az moc chutove vyrazny. Pouzivam jakykoli kukuricny sezenu..
  11. Micey

    BIKE

    @reddZalezi co myslis slusnou cenou a jestli chces treba karbonovy kola, no.. nahodnej tip davam treba todle (taky nevim jakou potrebujes velikost), ale kolem 3k EUR uz se da poridit bezdratovej SRAM, kdyby nahodou.. https://bike-angebot.de/cube-elite-c-62-pro-silver-n-carbon-2023-29-diamant/ba-0031295-004?utm_source=awin&utm_medium=idealo&utm_campaign=cpo&awc=31189_1712602068_453b034a4f550793caf96db0ad39f3af
  12. To taky delam, ale potrebuju tam neco do kysela, rajcata, nejakej nakyslej dip, tak neco.. jinak prvni sousto dobry, druhy taky, pak jsem plnej mastnyho sejra:) Delas k tomu nejakou salsu na maceni?
  13. Jako rozhovory s politikama typu Harabina sou takovy moje guilty pleasure.. ale todle uz jsem na ferovku cely nedokazal dat. https://www.stream.cz/politalk-video/okamura-ukrajinci-jsou-nackove-a-to-je-jeste-jemne-slovo-64968552#utm_content=series&utm_term=politalk&utm_medium=hint&utm_source=m.search.seznam.cz
  14. Zalezi.. byl servis, je k nemu doklad, jak je na tom pouzdro, antireflex.. koukni na stejnej model na chrono24, nejak rozumne sem behem tejdne dodej par chybejicich prispevku at muzes prodavat, vykopni je treba za dvacku a uvidis.
  15. Strasne zalezi na tom, kdo to odbavuje.. v 95% pripadu nic neresej, pak narazis na striktniho debila.. ale jak to nacpes do klece, mel bys bejt v cajku. Zas to nemuzes pre-myslet:) S pravitkem jsem nikdy nikoho nevidel, na to je ta klec.
×
×
  • Vytvořit...