Přejít na obsah

Sáčok

Členové
  • Příspěvky

    22
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Fanoušek značky
    Omega, Certina, Hamilton, Junkers, Tissot, Festina, Timex

Návštěvy profilu

754 zobrazení profilu

Sáčok's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Určitě se ohlédni i po Junkersech, já mám tyto a nemohu si je vynachválit https://www.timestore.cz/Znacka/Junkers/Bauhaus/Junkers-Dessau-1926-Flatline-38196
  2. Ve škole veskrze DW, Police, v lepším případě Timexy a Casia, zahlédl jsem Tissoty. Mé Omegy si za 4 roky studia všimli asi 2 spolužáci a 1 zkoušející a to mi přijde fajn, nosím je pro vlastní radost. V práci si Omegy z pochopitelných důvodů nemohu dovolit nosit, naštěstí máme docela uvolněný dresscode, tak nejčastěji využívám sportovní Certiny a teď budu i Junkersy.
  3. Nikdy jsem cigaretu ani jen nedržel v ruce. Kde je můj metál? :D
  4. Tak to s těma jeanama je jasný... Když už jsi to nadhodil, tak třeba já jsem se svou konfekční velikostí odsouzen k nakupování v kamenných obchodech
  5. Tesco online nákup. Ač mám Alberta 400 m od bytu, řekl jsem si, že to prubnu a jsem moc příjemně překvapen - chlápek mi to donesl až ke dveřím (ač jsem o to výslovně nežádal), všechna zelenina i ovoce bylo čerstvé a hezké jako z reklamy, stejně jako mléko, vajíčka a pečivo. Akorát maso jsem nezkoušel, jelikož jsem vegetarián. PS: s tím vegetariánem žertuji
  6. Já hlavně nevím, co je sedláckýho na tom, že si jdu zboží omrknout do kamenné prodejny a pak si ho koupím s mnohem lepším poměrem výkon/cena na internetu. Alespoň pak člověk nemusí naříkat, jak ho "ošulili".
  7. To s těma zubama mne mrzí. Já třeba svou zubařku miluji, páč má takový time management, že když jdu na preventivku, sestřička už na mě čeká ve dveřích a celá ta paráda netrvá déle, než 3-4 minuty (i s pozdravem a takovým tím tlacháním, co ve škole atp.)
  8. Haha, také sleduji . Ta ženská od Zelených, vrrr.
  9. Ani ne naštvalo, ale spíš překvapilo a rozladilo. Přišly nové Junkersy, jsou opravdu nádherné, akorát mají menší chybičku na kráse. Přijde mi, že když němečtí inženýři/čínské děti/whatever vymýšleli a zpracovávali tah, tak to malinko nedotáhli, až se bojím, že budu muset odtáhnout k hodináři/ševci Jde o to, že dírky jsou moc daleko a ani na tu nejbližší mi hodinky absolutně nesedí na ruce, a to zas až takové holčičí zápěstí nemám (17,5 cm). EDIT: díky za tu starost s mkv, vím, že to jde v počítači ve VLCčku, no na televizi jsem to v nastaveních tak jako tak nenašel
  10. Nemožnost změnit zvukovou stopu u mkv souboru přímo v TV... Tak jsem si stáhl Prison break, páč jsem ten seriál ještě neviděl (nesmějte se mi!). Soubor má 2 zvukové stopy, českou a anglickou. Jelikož český dabing stojí za houby a obsahuje různé "cool" výrazy, musí si člověk v roce 2017 stáhnout program, změnit prioritu stop a až pak to píchnout do TV. Je to prkotina, ale u smart televize bych v 21. století čekal víc invence.
  11. Tyhlety levné zajká... Pořád mě nepřestane udivovat to dílenské zpracování - úpřimně řečeno, tyhlety hodinky mají třeba lepší luminiscenci, než 4x drahší Certiny, až ty Ázijce podezírám, že použili nějaký nátěr z Fukušimy
  12. Díky za odpověď! Také to tak cítím, třeba i na webu/youtube se většinou mluví o Junkersech a ne o Zeppelinech. A ten strojek by měl být stejný.
  13. Čauko-kakauko, sháním do své sbírky levné retro-letecko-vojenské oblekovky (ideálně automaty + skeletony) a vylučovací metodou jsem došel k modelům značek Junkers a Zeppelin. Předem se ospravedlňuji, jestli jsem to měl hodit spíš k čínám, no pokud vím, oboje mají označení Made in Germany, tak to házím sem. Co se týče Junkersů, jedná se o model Dessau 1926 Flatline https://www.timestore.cz/Znacka/Junkers/Bauhaus/Junkers-Dessau-1926-Flatline-38196 a co se týče Zeppelinů, tak LZ 127 GRAF https://www.timestore.cz/Znacka/Zeppelin/LZ127/Zeppelin-LZ-127-Graf-Zeppelin-42297 Jak vidíte, ty modely jsou si opravdu hooodně podobné, nejdřív jsem byl rozhodnutý pro Junkersy, no na Zeppelinech se mi víc líbí jednoduchost a přehlednost indexům, no třeba řemínek vypadá lacině, tak nevím. Chtěl bych se proto zeptat vás, jaké máte s těmito značkami zkušenosti a který model byste zvolili a proč. Uvítám i případné alternativy, tentokrát je ale rozpočet napjatý jak babiččiny spoďáry a přes těch 8000 opravdu nemohu jít. Díky!
×
×
  • Vytvořit...