Přejít na obsah

Oskar

Členové
  • Příspěvky

    45
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Jižní Morava
  • Fanoušek značky
    Seiko Presage "Starlight"

Návštěvy profilu

813 zobrazení profilu

Oskar's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. A to víš že ty vpravo jsou "mega vzácné" ? Stačí je dát do stříbrného pouzdra a hned jsou z nich hodinky za skoro půl mega https://ostatni.bazos.cz/inzerat/181834891/mega-vzacne-vtop-stavu-hodinky-prim-dvojdatum1979-funkcni.php
  2. Je to novovýroba ELTON. Chtělo by to lepší fotku, ale nejpodobnější jsou jim tyto: https://www.prim.cz/prim-diplomat-2023-le
  3. Včera jsem zjistil že mi chybí poslední dva vruty na přišroubování posledního prkna a jelikož v obchodě zavírají za 15 minut, tak to určitě stihnu. No co čert nechtěl, odjíždím z parkoviště od obchodu a slyším cvakání, prohlédnu kola a zjistil jsem že v kole je zaražený šroub, tak jedu do servisu, no tam už zavřeno, takže až v pondělí. Nevadí, mám přece druhé auto… Dnes jedu od baráku, máme tu úzké cesty, kde se dvě auta nevejdou, jede proti mě soused. Tak mu dobrácky uhýbám a opřel jsem se zadním světlem o zídku, a to jak na potvoru křachlo… sice senzory pípaly, ale řikal jsem si, že tam ještě pár cenťáků bude, no nebylo. Tak už řádně nasranej jdu pro třetí, poslední pojizdné auto, jen abych zjistil že mu před 14ti dny propadla technická… no nic, beru si taxi a oznamuji ženě, že potřebujeme nutně auta čtyři, že prostě tři nestačí. No tak jsem se dozvěděl že prej jsem se fakt už definitivně zbláznil Jo a to že originální světlo v ČR stojí 11 tisíc a to stejné v Polsku je za 4600 raději ani komentovat nebudu… Tak koukám na neoriginání díly, v ČR vůbec nejsou v nabídce a polák v klidu nabízí za 970 a prej v úterý ho budu mít doma a poštovný že řešit nemusím. Tak aspoň že tak.
  4. Oskar

    Hodinky na pivu

    Tak když všichni přidávají fotky z hospody, tak já jednu obchůzky při kontrole ohrad
  5. Občas je ta práce po práci pracnější než práce samotná. Ale co bysme pro ty maše miláčky neudělali že?
  6. Mě teda nejvíc tahala za oči ta pětka a vždycky když je vidím první co kontroluju je jestli mají 05 nebo 5.
  7. Kolega @Jeronimo mě tak nějak omylem přivedl k botám o kterých jsem ani netušil že je možné je mít. V roce 1939 vyrobené od té doby zapadlé ve skladu. A o 84 let později jsem se jich ujal a hodlám je nosit V porovnání s mými oblíbenými Red Wings jsou vyrobeny ze silnější kůže a zpracování je více detailní. I po těch letech je podrážka nepopraskaná a oproti původnímu plánu ji nechat vyměnit to vypadá, že bude moci zůstat. Po prvních pár kilometrech na noze můžu říct, že rozšlápnutí nebude tak těžké jak se zdálo a zjistil jsem i proč je nikdy nikdo nechtěl. Na levé botě jsou hřebíky okolo paty zakované moc hluboko a vystupují do boty. Naštěstí oprava tohoto není složitá. Přidávám i foto pro porovnání s RW a krásné kombo s hodinkami Heloisa z roku 1943.
  8. Tak jsou doma. Oproti RW silnější kůže a řekl bych i v detailech lepší zpracování. A abych to tady neplevelil, více ve vlákně Co nosíte (tentokrát na nohou).
  9. Však to je úplně jasný, né? Jeden dílek je 2,5 vteřiny. Ale teď vážně, toho jsem si vůbec nevšiml. Kdybys na to neupozornil, netrklo by mě to.
  10. Jasný, nová podrážka, trocha toho oleje, nějaké to sadomaso při prvních kilometrech a nikdo jim nebude hádat, že mají už 84 let
  11. Výzva přijata Edit: koukám že odkaz už nefunguje, tak přidávám jako foto.
×
×
  • Vytvořit...