Přejít na obsah

Michael04

Členové
  • Příspěvky

    10
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Fanoušek značky
    Breitling

Návštěvy profilu

458 zobrazení profilu

Michael04's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Tak to není pravda. Nepotřebuji machrovat! Jsou od zeťáka z Bali. Tam taky podníká ve velkém. Proto jsem si myslel, že jsou pravé, ale i tak mi to nedalo se tady raději zeptat. Jen mi to pomohlo zjistit co si mám o něm myslet. Takže nejsem nikdo nový co přišel z butiku atd, Dík.
  2. https://www.chrono24.cz/rolex/daytona--id6482389.htm https://www.rolex.com/watches/cosmograph-daytona/m116505-0002.html s tímto jsem srovnával. Ale ok. Dám tomu kamarádovi slušně vědět, co si o tom myslím. Dík za rady.
  3. No jo, položené na košili a jak jsem košili porval, tak letěly :-)
  4. Vím, že by řemínek měl být pozlacený růžovým zlatem, nebo tak nějak. Mě jen překvapilo, že i nad tou 6tkou je ve skle vyleptaná malinka korunka. A tady tyto jsem našel i na netu za 34.600 usd. Pošlu odkaz.
  5. Měl jsem tu čest se seznámit s tímto přítelem, který se pohybuje výše. Možná si mě chtěl koupit, ale tušil jsem správně, že budu za vo*a. Děkuji za odpovědi jak tady tak na Breitlingu. Aspoň vím co si mám o tomto člověku myslet. :-)
  6. Kdybych si byl jistý, tak se tu neptám. Celý den jen porovnávám fota na netu a obchodech. Mělo by to být z roku 2015. Rolex už jsem teď zadal.
  7. Upadly mi neopatrně na dlažbu v koupelně a upadlo mi to logo Breitlingu. Mě spíš neseděl ten spodní a pravý budík, jiné hodnoty na nich.
  8. Ahoj. Pomohli by jste mi tady z fotek určit, jestli se jedná o originál nebo padělek? Jsou to již druhé hodinky co jsem dostal darem a rád bych věděl na čem jsem. Opět jsem je dostal bez krabice jen tak přímo na ruku. Umím projevit vděčnost, ale byl bych nerad za v**a. Děkuji.
  9. Ahoj. Mám v rukou dvoje hodinek. Breitling a Rolex. Chci se vás tady na fóru zeptat, zda mi pomůžete nějak rozeznat zda tyto Bretlingy jsou originál a nebo jen fake. Zatím se ohlížím po znalci nebo obchodě, kde by mi ověřili pravost. Hodinky jsem kdysi před časem dostal jako dar a až nyní by mě zajímalo na čem jsem. Díky předem.
×
×
  • Vytvořit...