Přejít na obsah

Koba

Členové
  • Příspěvky

    44
  • Registrace

  • Přítomen

Návštěvy profilu

725 zobrazení profilu

Koba's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Ahoj, našel jsem tohle vlákno, tak přidávám svoje Monta Triumph blue, kupoval jsem před rokem. Tenhle model s modrým ciferníkem už se nevyrábí, ukončili produkci. Za mě nejvíc nošený model, skvělé zpracování - příjemný tah s možností mikroregulace. Vzhledem k tomu, že mám malé zápěstí nevyužiji naplno, ale když jsou dlouhé večery, je to příjemná změna Barva ciferníků se mění na světle - má dle mého pozorování 3 různé odstíny. Přesnost Luminescence (viz foto. pardon za kvalitu) - za mě nejlepší lumi, co pozoruji na svých hodinkách - plně vybarvené indexy a ručičky, dlouhá výdrž Šroubovací korunka +, párkrát jsem je vzal do vody a na nějaký lehký koupání a nikdy žádný problém. Jako nevýhodu pozoruji sponu, která je trošku delší a vytváří tak pocit, že se Vám divně kreje se zápěstím. Bohužel jak nastínil kolega, tím, že nemají zastoupení v Evropě, je nepříjemné pokud člověk chce řešit na hodinkách servis a celé se to samozřejmě promítne do ceny. Určitě chci od této značky koupit ještě nějaký ten model. Z nových se mi líbí Monta Noble anthracite, ještě si chci počkat jestli nepřijdou s něčím novým.
  2. Koba

    Monta

    Nejsou jediné... Já kupoval základní model Triumph, protože mě nejvíc bavila jednoduchost. Já jsem zatím se zpracováním velmi spokojený, ale koukal jsem tady v prodejním vlákně, že tvoje Monty už jdou z domu?
  3. Co se týče těch tudoru, tady bych možná u té velikosti změnil názor, vzhledem k mému malému zápěstí bych hecnul i 34mm. Nomos mrknu ještě díky za tip
  4. Tagy jsou 41 too big for me. Co se týče tahu - mikroregulace je pro mě novinka respektive nikdy jsem to ani neřešil, takže je to pro mě spíš malý bonus. Zatím co se týče výběru, GS SBGX261 quarz, Rado Golden Horse, Oris Aquis, Longiny zatím jen na oko, z Tudorů bych přece jenom možná vzal nějaký princátka, jak jsem tady trošku odbouchl pana Caymana.
  5. Ty nové longiny taky nejsou špatný, naštěstí v těch 40 mm jim nezmrvili tu datumovku jako u jejich bratrů ve 42 mm
  6. Ano, příznávám, ty Rada jsou opravdu pěkné ale přece jenom když už, tak bych šel do těchto koníků, 80 rezerva a na tomhle slušivým tahu se svýma 37mm ideální. Prosím Vás, někde jsem tu dřív četl k čemu sloužila ta kotvička - už jsem zapomněl, vysvětlí mi někdo? Respektive teď jsem pochopil, že už je to jen nějakej for fun prvek bez funkce nebo se pletu?
  7. K těm omegám mi ten quartz nějak nejde, tady v tom případě určitě ne.
  8. Díky za tipy, cena 65k je opravdu stropní, takže přes ni nepůjdu, to samé se týká velikosti, když už půjdu do hodinek pro mě za takové peníze, upřednostil bych i vyhovující velikost na mé zapěstí, jak jsem psal na začátku vlákna strop 40mm ideálně 39 nebo menší), U těch quarztů mám dojem, že GS jsou na tom lépe. U béček se mi moc nelíbí ta luneta.
  9. Ještě odkaz https://www.tovys.cz/panske-hodinky-ball-roadmaster-nm9030b-sc-bk-p-205109/, ty potáky super, ale mají snad ještě větší pouzdro než Oris (tloušťku)
  10. Jak tu někdo nastřelil ty Bally, tak jsem si projel ještě eshop a našel jsem pár kousků, které zaujalo mé mlsné oko. Všechno do 40 mm.
  11. Tak ty vypadají super, kdybych pořídil něco levnějšího možná se i ozvu a vzal bych i tyto, ale mám nějaký budget, když teď něco seberu sníží se tak nabídka mého výběru. Musím počkat na otevření Koscomu a skoro všechny jmenované modely tam mají a půjdu poslušně zkoušet.
  12. U těch Oris jsem psal na začátku toho vlákna, mají moc masivní pouzdro, vážit o 10-15kg víc vezmu si je
  13. Od značky Rado mě padly do oka spíše tyhle koníci, ještě v modré a černé barvě ciferníku. Ještě 80h rezervy
  14. Být to bez těch římských tak mi docela sedí
  15. Už mám tyhle starý homage Bulovy, tak nevim jestli chci pořizovat dalšího bratrskýho kyklopa, když koukám na to porovnání těch Tudorů. furt přemýšlím na tou palcátovou ručičkou...
×
×
  • Vytvořit...