Přejít na obsah

ToChceČas

Členové
  • Příspěvky

    33
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    PRIM, Sinn, ?

ToChceČas's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Zdravím a blahopřeju. Taky bych se přikláněl k názoru, vzít si hodinky, které máš nejradši. Na svatbě Sinn 157 a kromě manželčiných Primek to byly stejně jediné mechaniky. ;-D
  2. Zdravím. Dnes i většinu ostatních dní takto:
  3. Moc pěkné kousky tady máte. Dnes na ruce také letní přírůstek.
  4. Zdravím. Moc pěkné kousky tady máte. Brozové vlákno uhranulo natolik, že jsem to musel také zkusit.
  5. Uznávám, příliš klaunské - černej je lepší: ;-D
  6. Paráda. Vypadá to moc pěkně. Taky jsem zvolil hadrové léto. I když o něco divočejší.
  7. Díky. Mají sice pár ťukanců a sklíčko také nese známky používání, ale to k chronografům tak nějak patří. Pod Sinn se tu objevují samé krásné kousky. Třeba ta damascénská ocel na 47. stránce je dechberoucí. Přiznám se, že ačkoli na ulici okukuju hodinky kolemjdoucích běžně, u slečny jsem je zaregistroval až ex post z fotky. ;-) Pěkný den a příjemný nadcházející víkend všem chronomilcům.
  8. Zdravím. Na přestupu ve Frankfurtu, tak na ruce nemůže být ani nic jiného. Je to radost i na malém zápěstí (16,5 cm). Přeju pěkný a úspěšný den.
  9. Zdravím. Naprosto bezproblémová komunikace. Rusty umožnil platbu na korunový účet. Bleskurychlé vyřízení i odeslání. Navíc precizně zabalené hodinky. V pondělí v Bratislavě podáno. Ve středu dopoledne v Praze dodáno. Bez sebemenšího problému. Mohu jen doporučit.
  10. No, pokud by třeba "vintage" vycházelo z latinského "VIGINTI", francouzského "VINGT", španělského "VEINTE" nebo italského "VENTI", tak by to mohlo naznačovat dvacítku. :-D Ale tady mi přijde, že u hodinek se to bere 25, 30 let a víc. Ale v podstatě je to jedno. Duležitější je vlastní pocit z hodinek, ne? A tady jsou to všechno parádní kousky. Vintage zdar!
  11. Jonyyy: ¨To je nádhera. Blahopřeju. Jsou opravdu povedené. Zatím v embryonálním stádiu sbírky
×
×
  • Vytvořit...