Přejít na obsah

Petr11

Členové_50
  • Příspěvky

    330
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Fanoušek značky
    omega,breitling

Návštěvy profilu

1 152 zobrazení profilu

Petr11's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. nakonec prodej za 910 a nakup za 853,timhle se clovek muže docela dobře živit a být přitom někde na Bali
  2. volala pani z Innogy, el dražší než PRE, tam není co řešit. Plyn o pár desetikorun levnější, ale zase dražší měsíční poplatek. ale s tvou spotřebou to může být jiné.
  3. Afri, plyn PRE 1270Kč/MWH. fix do konce 2025 JJ řešit to v srpnu je asi ideální, ale to by mi nesměla končit smlouva v květnu. Myslím, že PRE je trojka co do velikosti na trhu.
  4. Afri tak ještě koukni na PRE. Ceny nižší než u Innogy. +kratší fixace
  5. je to děs. máš již nějakou nabídku?
  6. ahoj, orientuje se někdo v aktuální nabídce energií? mám eon a na ušetřenu mi doporučujou PRE. Elektřina VT 3040 Kwh a NT 2840 Kwh obojí bez DPH a do konce roku 2025. A plyn 1270Kč bez dph a taky do koce roku 2025. Plyn se mi líbí do teď jsem platil 2300Kč. Eon se k dlouholetým zákazníkům chová až neuvěřitelně viz obchodní cena plynu na 1 rok za 2300 kč bez dph. Tak je asi čas jít o dům dál.
  7. usd a eur úcty budou později, stejně tak i např. podnikatelský účet.
  8. achjo...maji třeba nejlepší dluhopisovej fond v CZK, nejlepší repofond v czk. nejlepší DPS v ČR. A další produkty co nemají TOP ti sjednaj od konkurence. ale to by bylo moc práce si to zjistit. Snadnější je pomlouvat,chápu
  9. online opravdu až 1.4 a spořák 6,03% do léta a pak při předpokládaným razantním snížení ČNB bude vždy v TOP 2 spořících účtu při splnění 5 plateb kartou měsíčně. Pro první 3 měsíce tato podmínka neplatí. +rohlík premium gratis.....
  10. to je promo prtž kód banky je 6363 ( še(s)tři še(s)tři tedy 6.3.2024, včera normálne poradci na pobočce uz sjednávali účty...
  11. spustili uz vcera, spořák je bezpásmovej to je fajn . v appce vidíš komplet aktuálně celý portfolio - hypo, pojištění, investice...vše co máš na trhu sjednáno
  12. Partners Banka spořící účet 6,03% p.a. do konce roku.Běžný účet zdarma, drag and drop, appka super a navíc vlastní volba čísla účtu....nic lepšího na trhu není...
  13. NVID - me se už líbilo i těch pátečních 820. Dám příkaz na 850 a hotovo.Byť věřím, že litr udělá. Ale nejsem nenažranej:-)
  14. tak 2-3 plzně jednou týdně ještě není chlastání, ne?Nebo aspoň máme o chlastání každý jinou představu. Mě šlo spíš o ten rozvrh fitka, zda lepší před tím pivkem nebo druhý den po pivku...prtž trénink 4xtýdně už vyžaduje můj timemanagement.
  15. to jsem přesně chtěl slyšet, ono jestli to pivo není lepší než si dávat litr džusu
×
×
  • Vytvořit...